Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

Duškabīne Blix BLCP4 R550

Četrdaļīgs pusapaļš dušas stūris ar bīdāmām durvīm

Stikla durvis un droša ejas daļa daudzus gadus priecēs Jūs ar nevainojamu darbību. Dušas stūra forma padara atrašanos vannas istabā patīkamāku.

Sērija Blix

Praktiska un pievilcīga

Dušas kabīne Blix – piemērs augstai kvalitātei par saprātīgu cenu. Tās rūpīgā apstrāde, stilīgais dizains un praktiskās priekšrocības ir pieejamas katram pircējam, kurš to vēlas.

Duškabīnes un durvis Blix

Patīkama apkalpošana

Ar SilentRun mehānisma palīdzību, kas atrodas dušas kabīnes Blix apakšā, bīdāmā sistēma nodrošina klusu un uzticamu darbu, novērš iesprūšanu un kustīgo daļu sasvēršanos.


Duškabīnes un durvis Blix

Vienkārša tīrīšana

Viegli nospiežot uz mehānisma apakšējās daļas, slīdošās durvju vērtnes var iestatīt slīpi vai pilnībā izņemt un tādā veidā iztīrīt grūti aizsniedzamas vietas. Dušas kabīnes kopšanu Jums atvieglos universālais un delikātais tīrīšanas līdzeklis RAVAK Cleaner, kas paredzēts jebkuru vannas istabas virsmu tīrīšanai.


Duškabīnes un durvis Blix

Visiem dzīves posmiem

Divus metrus platas dušas durvis būs piemērotas, piemēram, lai divi mīlnieki varētu nomazgāties dušā, pusapaļi dušas stūrīši – mazām vannas istabām, bet dušas kabīne ar mazu augstumu paredzēta izmantošanai kopā ar dziļo paliktni, kas speciāli izstrādāts bērnu vai pensionāru mazgāšanai – dušas kabīnes Blix ir gatavas Jūs pavadīt visas dzīves garumā.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 80, 90 cm
  • krāsa: profils – pulēts alumīnijs
  • droša stikla vitrāža: 6 mm; Transparent
  • izstrādājuma augstums: 190 cm
  • Garantija: 5 gadi

Izstrādājums sastāv no divām taisnām nekustīgām daļām un divām izliektām daļām, kas veido bīdāmas durvis. Izstrādājums uzstādāms vannas istabā ar flīzēm apdarinātā stūrī uz paliktņiem RAVAK ELIPSO PRO FLAT R550 vai tieši uz grīdas ar iebūvētu dušas kanālu vai trapu. Var izgatavot nestandarta dušas stūri.

Pirms izstrādājuma montēšanas pievērsiet uzmanību tehniskajai dokumentācijai sadaļā „Datu lejupielāde”; cipari, kas ir norādīti konkrēta izstrādājuma nosaukumā, nenorāda tā īstos izmērus.

5 gadu garantijaStikla biezums 6 mmStikla aizsardzība AntiCalcKlusa gaita SilentRunStikla atvēršana
Duškabīne Blix BLCP4 R550

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
3B240C00Z1B 780-800x780-800
Ieeja 420 mm
BLCP4-80 R550 spīdīga+stikls Transparent 649,00
3B270C00Z1B 880-900x880-900
Ieeja 560 mm
BLCP4-90 R550 spīdīga+stikls Transparent 669,00