Instagram Pinterest Youtube

Roku mazgāšana kā galerijas apmeklējums

Izlietnes Yard

Vairāk informācijas par produktu

Dubultā izlietne Chrome 1200

Dubultā izlietne Chrome 1200

Skaista un praktiska. Dubultā izlietne ļauj izvairīties no rīta rindas vannas istabā, īpaši lielās ģimenēs. Tā uzstādāma atsevišķi pie sienas vai kombinācijā ar skapīti SD Chrome.

Sērija Chrome

Nolemtas harmonijai

Izlietnes Chrome nekad neapnīk, jo taisnās līnijas un noapaļotās iekšējās mazgāšanas platības formas veido ideālu harmoniju. Desmitiem saskaņotu dizaina elementu Chrome koncepcijā pievieno jaunas balsis Jūsu vannas istabas skaistuma simfonijā.

Izlietnes Chrome

Materiāls pēc Jūsu izvēles

Chrome izlietnes ir pieejamas no diviem dažādiem materiāliem un ar tiem saistītā dizainā. Klasiskā skaistuma cienītājiem mēs piedāvājam pirmšķirīgu keramiku, kura izceļas ar augstu stiprību un izturību, kas realizētas noapaļotajās formās, kuras atkārtojas arī mēbelēs ar iespaidīgām noapaļotām malām. Mūsdienīgu materiālu piekritējiem mēs piedāvājam lieto marmoru – futūristisku materiālu, kurš lieliski izceļ precīzu malu apstrādi un ideāli līdzenas virsmas. Tā taču ir izpausme tīrā veidā.


Izlietnes Chrome

Koncepcijas plašums

Izlietnes pieder pie plašākās koncepcijas Chrome d/ vannas telpām, kurā ir vairāk nekā piecdesmit saskaņota dizaina izstrādājumu vannas istabai un WC.


Izlietnes Chrome

Daudz variantu

Chrome izlietnes ir harmonijā ar jebkuru vannas istabu. To klāstā ietvertas lielas dubultās izlietnes, klasiskās izlietnes (divi izmēri) un graciozās mini izlietnes, kuras visbiežāk izmanto tualetēs.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x dz): 120 x 49 cm
  • materiāls: kompozīta – dolomīta un sveķu lietais maisījums
  • pārplūde: jā/nē
  • atvere maisītājam: 35 mm x 2
  • izlietnes skapītis: jā
  • aksesuāri: izlietnes noteces, sifoni, maisītāji, skapītis, spogulis
  • garantija: 5 gadi

Dubultā izlietne Chrome ir plašākās tirgū pieejamās vannas istabu koncepcijas sastāvdaļa. Dubulto izlietni Chrome var papildināt ar skapīti zem Chrome dubultās izlietnes vai uzstādīt pie sienas. Montāžas komplekts (savienošanas dībeļi, skrūves u. c.) un pārplūdes vāciņš ir iekļauts izstrādājuma komplektā.

5 gadu garantijaKoncepcija
Dubultā izlietne Chrome 1200

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XJG01112000 1200 x 490 Dubultā izlietne Chrome 1200 ar pārplūdi 349,00