Youtube Instagram

Ūdens maisītāji

Zemapmetuma termostata dušas maisītājs Chrome

Zemapmetuma termostata dušas maisītājs Chrome

CR 064.00 Ūdens maisītāji ir paredzēti iebūvēšanai sienā. Maisītājs pasargās no pēkšņām ūdens temperatūras svārstībām, rezultātā pasargāsiet sevi un savus tuviniekus. Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām maisītāju Chrome kombinēt ar pārējiem koncepcijas Chrome izstrādājumiem un citu RAVAK produkciju.

Sērija

Citādi nevar būt

Turpmāk aukstā un karstā ūdens sajaukšana būs ātra un zudīs nepatīkamās sajūtas straujas ūdens maiņas dēļ vannošanās vai dušas laikā. Termostatiskais maisītājs var kompensēt caurules ūdens spiediena un temperatūras svārstības, tādējādi nodrošinot, ka ūdens vienmēr plūst tik silti, cik jūs to iestatījāt, pēc maksimāli īsā laikā pēc krāna atgriešanas.

Termostatiskie maisītāji

Tas ir droši pat bērniem

Drošības poga uz termostata vadības ierīces neļauj nejauši tecēt karstākam ūdenim par 38 ° C. Manipulēšana ar bloķēšanas pogu maziem bērniem ir apgrūtinoša, un tas novērš applaucēšanās risku.


Termostatiskie maisītāji

Ūdens un enerģijas ekonomija

Nepieciešamā temperatūra tiek iestatīta automātiski un ūdens piegāde tiek regulēta ar maksimāli iespējamo ātrumu. Termostats efektīvi ierobežo lieki iztērētā ūdens daudzumu, regulējot ūdens temperatūru un meklējot vajadzīgo temperatūru.


Termostatiskie maisītāji

Nevēlamo ūdens temperatūras izmaiņu novēršana

Termostata jaucējkrānam nav sviras, bet ir speciāla kontroles galviņa, kas ir aizsargāta pret nevēlamām kustībām. Tas izslēdz iespēju, ka mazgāšanās laikā dušā jūs pārvietosiet sviru un sāks tecēt karsts vai auksts ūdens. Temperatūras izmainīšana virs 38°C ir iespējama jebkurā brīdī ar vienkāršu spiedienu uz bloķējošās pogas.

Tehniskā informācija

  • dizains: termostats bez slēdža, ar slēptu korpusu - nav paredzēts R-box
  • paredzēts vannai/dušai, ar vienu izeju
  • garantija: 5 gadi
  • piemērots visām vannām un dušas kabīnēm RAVAK

Termostatiskais maisītājs nodrošina nemainīgu ūdens temperatūru, rezultātā samazināsiet enerģijas patēriņu ūdens uzsildīšanai. Ārējās virsmas tīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome.

5 gadu garantijaRavak Cleaner ChromePastāvīga temperatūraFastReactionAizsardzība pret apdegumiemEkonomiskumsMetāla virsmas
Zemapmetuma termostata dušas maisītājs Chrome

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070095 CR 064.00 Zemapmetuma termostata dušas maisītājs Chrome 209,00