Youtube Instagram

Ūdens maisītāji

Zemapmetuma termostata vannas/dušas maisītājs Chrome

Zemapmetuma termostata vannas/dušas maisītājs

CR 063.00 Ūdens maisītāji ir paredzēti iebūvēšanai sienā. Maisītājs pasargās no pēkšņām ūdens temperatūras svārstībām; pateicoties ērtajam slēdzim, ar vienu kustību mainīsiet ūdens plūsmas virzienu. Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām maisītāju Chrome kombinēt ar pārējiem koncepcijas Chrome izstrādājumiem un citu RAVAK produkciju.

Sērija

Citādi nevar būt

Turpmāk aukstā un karstā ūdens sajaukšana būs ātra un zudīs nepatīkamās sajūtas straujas ūdens maiņas dēļ vannošanās vai dušas laikā. Termostatiskais jaucējkrāns spēs uzturēt nemainīgu ūdens temperatūru arī tad, ja mainās ūdens spiediens caurulēs, tādējādi tiks nodrošināta tāda ūdens temperatūra, kāda Jums nepieciešama. Pietiks tikai pagriezt esošo regulatoru.

Termostatiskie maisītāji

Tas ir droši pat bērniem

Bloķējošā poga uz termostata galviņas novērš nejaušu patvaļīgu tāda ūdens palaišanu, kas karstāks nekā 38°C. Bērniem manipulācijas ar bloķējošo pogu prasa sarežģītas kustības, tāpēc varbūtība iegūt apdegumus ir izslēgta.


Termostatiskie maisītāji

Ūdens un enerģijas ekonomija

Nepieciešamā temperatūra tiek iestatīta automātiski un ūdens piegāde tiek regulēta ar maksimāli iespējamo ātrumu. Termostats efektīvi ierobežo lieki iztērētā ūdens daudzumu, regulējot ūdens temperatūru un meklējot vajadzīgo temperatūru.


Termostatiskie maisītāji

Nevēlamo ūdens temperatūras izmaiņu novēršana

Termostata jaucējkrānam nav sviras, bet ir speciāla kontroles galviņa, kas ir aizsargāta pret nevēlamām kustībām. Tas izslēdz iespēju, ka mazgāšanās laikā dušā jūs pārvietosiet sviru un sāks tecēt karsts vai auksts ūdens. Temperatūras izmainīšana virs 38°C ir iespējama jebkurā brīdī ar vienkāršu spiedienu uz bloķējošās pogas.

Tehniskā informācija

  • Pastāvīga ūdens temperatūra
  • paredzēts vannai/dušai, ar divām izejām
  • garantija: 5 gadi
  • piemērots visām vannām un dušas kabīnēm RAVAK

Termostatiskais maisītājs nodrošina nemainīgu ūdens temperatūru, rezultātā samazināsiet enerģijas patēriņu ūdens uzsildīšanai. Ārējās virsmas tīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome.

5 gadu garantijaKoncepcijaRavak Cleaner ChromePastāvīga temperatūraFastReactionAizsardzība pret apdegumiemEkonomiskumsMetāla virsmas
Zemapmetuma termostata vannas/dušas maisītājs Chrome

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070094 CR 063.00 Zemapmetuma termostata vannas/dušas maisītājs 225,00