Youtube Instagram

Ūdens maisītāji

Izlietnes maisītājs bez pamatnes vārsta Chrome

Maisītājs izlietnei Chrome bez noteces atvēršanas

CR 012.00 Bezkompromisa kvalitāte, neuzbāzīgs minimālisma stila dizains un harmoniska saskaņotība ar tāda paša nosaukuma koncepciju dizainers atdzīvinājis ar ovālām formām.

Sērija Chrome

Oriģināls stils

Chrome d/vannas istabu koncepcijai ir raksturīgas noapaļotas līnijas minimālisma stilā. Ar oriģinālo dizainu, kuru Jūs neatradīsiet nekur citur, jaucējkrānus ir apveltījusi veiksmīgā studija NosalDesign. Par šo koncepciju, tostarp arī jaucējkrānu, tā tika nominēta balvai CzechGrandDesign.

Ūdens maisītāji Chrome

Komplekss sortiments

Sortimentā ir dažādu veidu jaucējkrāni: izlietnēm un bidē, dušai un vannai, izlietnei un iebūvējamajam mehānismam R-box, kā arī jaucējkrāni ar zemapmetuma montāžu.


Ūdens maisītāji Chrome

Neatkārtojamība

Ar autordizainu, kādu Jūs nekur citur neatradīsiet, jaucējkrānus ir apveltījusi veiksmīgā studija NosalDesign. Par šo koncepciju, tostarp jaucējkrānu, tā tika nominēta CzechGrandDesign balvai. Jaucējkrāni vannai Chrome ar pagriežamu izteku ir spilgts piemērs tehniski unikāliem jaucējkrāniem. Tas pats par sevi jau izdaiļo Jūsu vannas istabu, bet tā tiešais pielietojums veicina vienkāršu un ātru vannas piepildīšanu ar ūdeni.


Ūdens maisītāji Chrome

Saskaņoti aksesuāri

Pie jaucējkrāniem Chrome tiek piedāvāts plašs aksesuāru sortiments, kuriem piemīt ne tikai izcila kvalitāte, bet arī saskaņots dizains.

Tehniskā informācija

  • maisītāja augstums: 149 mm - Standard Zone
  • kasete (diametrs, materiāls): 35 mm, keramiskā
  • savienošanas šļūtenes: lokanie 420 mm, diametrs G3/8
  • noteces atvēršana: bez
  • maisītāju garantija: 5 gadi
  • der: ar izlietni Chrome un pārējiem RAVAK izstrādājumiem.

Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām maisītāju Chrome kombinēt ar pārējiem koncepcijas Chrome izstrādājumiem un citu RAVAK produkciju. Ārējās virsmas attīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome.

5 gadu garantijaKoncepcijaRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (aerators)SoftMove
Izlietnes maisītājs bez pamatnes vārsta Chrome

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070041 Izlietnes maisītājs bez pamatnes vārsta CR 012.00 149,00