Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Zemapmetuma modulis W II

Instalācija uzkarināmā tualetes poda W II uzstādīšanai, pie apmestas virsmas

Galvenais modulis uzkarināmajiem tualetes podiem uzstādīšanai pie sienas ar vēlāku apdari. Piemērots vannas istabu remontam.

Sērija Aksesuāri

Uz šo dienu sanitārā keramika piedāvā izsmalcinātus un kompleksus risinājumus, kas atvieglo tās lietošanu, padara to patīkamāku. Papildus RAVAK tualetes podiem un bidē mēs piedāvājam arī plašu aksesuāru klāstu, piemēram, ne tikai tualetes poda vākus, bet arī skalošanas kastes vadības pogas vairākos toņos un dizainos, lai varētu pieskaņot vannas istabas aprīkojumam vai dažāda veida uzstādīšanas moduļiem. Tādējādi no viena ražotāja Jūs saņemsiet visu, kas ir nepieciešams Jūsu vannas istabai.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 592 x 145 - 220 x 1062 mm
  • materiāls: Metāls, plastmasa
  • Garantija: 10 gadi (fiksētajām iebūvētajām daļām), 3 gadi (maināmajām daļām)

Galvenais piekarināmo WC modulis ar 180 vai 230 mm pieslēgumu ir paredzēts paslēpšanai sienā vai zem apmestas virsmas. Piemērots arī vannas istabu rekonstrukcijai. Izturīgā montāžas moduļa konstrukcija nodrošina lielu nestspēju, un tas ir izolēts pret aprasošanos. Tvertnes tilpums ir 9 l. Taupīga un regulējama dubultā ūdens nolaišana. Var noregulēt noskalošanu ar nelielu – 2,5–3,5 l ūdens daudzumu. Ūdens uzpildīšana notiek gandrīz bez skaņas. Montāžas moduli var papildināt ar vadības taustiņu.

3 gadu garantija10 gadu garantija
Zemapmetuma modulis W II

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01702 WC W II modulis /1000 siena 195,00

Iekraušanas dati