Youtube Instagram

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Zemapmetuma modulis W II

Instalācija uzkarināmā tualetes poda W II uzstādīšanai, pie apmestas virsmas

Galvenais modulis uzkarināmajiem tualetes podiem uzstādīšanai pie sienas ar vēlāku apdari. Piemērots vannas istabu remontam.

Sērija Aksesuāri

Uz šo dienu sanitārā keramika piedāvā izsmalcinātus un kompleksus risinājumus, kas atvieglo tās lietošanu, padara to patīkamāku. Tieši tāpēc atsevišķajam RAVAK WC un bidē mēs piedāvājam plašu aksesuāru sortimentu, proti: tualetes sēdekļus, vadības paneļus ar divu veidu dizainu, kas ideāli sader ar vannas istabas piederumiem vai piekārto tualešu instalācijām dažādu veidu sienām. Tādējādi no viena ražotāja Jūs saņemsiet visu, kas ir nepieciešams Jūsu vannas istabai.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 592 x 145 - 220 x 1062 mm
  • materiāls: Metāls, plastmasa
  • Garantija: 10 gadi (fiksētajām iebūvētajām daļām), 3 gadi (maināmajām daļām)

Galvenais piekarināmo WC modulis ar 180 vai 230 mm pieslēgumu ir paredzēts paslēpšanai sienā vai zem apmestas virsmas. Piemērots arī vannas istabu rekonstrukcijai. Izturīgā montāžas moduļa konstrukcija nodrošina lielu nestspēju, un tas ir izolēts pret aprasošanos. Tvertnes tilpums ir 9 l. Taupīga un regulējama dubultā ūdens nolaišana. Var noregulēt noskalošanu ar nelielu – 2,5–3,5 l ūdens daudzumu. Ūdens uzpildīšana notiek gandrīz bez skaņas. Montāžas moduli var papildināt ar vadības taustiņu.

10 gadu garantija3 gadu garantija
Zemapmetuma modulis W II

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01702 WC W II modulis /1000 siena 179,00

Iekraušanas dati