Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

WC Classic RimOff

WC Classic RimOff

Tehnoloģija, kas palīdz tualetes podu uzturēt nemainīgi tīru, dizaina ziņā ideāli pieskaņota Classic koncepcijai. Classic RimOff pilnīgi bez skalojamām malām, tādēļ nav malu, kur uzkrāties netīrumiem. Ja podā nav malu, nav arī nekādu nesasniedzamu vietu, pods ir ideāli gluds, pārredzams, un netīrumiem nav kur krāties. Speciāla tualetes konstrukcija ļauj ideāli izmazgāt to tikai ar ūdens plūsmu, nav nepieciešama nekāda papildus tīrīšana. Tas ir ideāls risinājums tiem, kam rūp ideāla tīrība, higiēna un vienkārša kopšana.

WC Classic RimOff dizainu pieskaņoja tā paša nosaukuma koncepcijai, kura apvieno arī vairākas vannas, izlietnes, ūdens maisītājus un vannasistabas mēbeles. Tādējādi, arī vannasistabu, kas apvienota ar WC, var ierīkot vienotā stilā. WC Classic ir interesants ar to, ka to ir viegli samontēt izmantojot tā saukto Click sistēmu. Pods ir tikai jānofiksē pie turētājiem sienā, kas to droši nostiprinās un atliks tikai pieskrūvēt – nav jātur smagais masīvais keramikas izstrādājums.

Sērija

Tīrā WC Chrome risinājuma būtība ir vienkāršs stils bez jebkādām liekām detaļām un pārbaudīta, efektīva ūdens novadīšanas sistēma. Pateicoties WC Chrome piekares mehānismam, sekot līdzi tualetes un vannas istabas higiēnai ir daudzkārt vieglāk. Apslēptā WC montāža neizjauc tīro un saskanīgo dizainu. Piekārtais WC Chrome aprīkots ar atbilstošu sēdekli un vāku ar praktisku mehānismu, kas palēnina tā nolaišanu, t. i., SoftClose.

D/vannas istabu koncepcijas paplašināšana līdz pilnībai
WC Chrome pēc sava dizaina atbilst pārējiem plašās koncepcijas izstrādājumiem, kas dod iespēju arī vannas istabās ar tualeti saglabāt vienotu stilu. Tās dizains ir tik mūsdienīgs un universāls, ka ir piemērots jebkuras vannas istabas interjeram.

Nekādas redzamas skrūves vai grūti aizsniedzamas vietas
Nebojā kopējo ārējo izskatu, atvieglo tīrīšanu grūti pieejamās vietās tualetes poda ārpusē, kur bieži vien veidojas netīrumi.

Viss vieglai tīrīšanai
Piekaramā tualetes poda sistēma atvieglo grīdas uzkopšanu tualetē un vannas istabā, bet praksē pārbaudītā apļveida ūdens noteces sistēma sadala ūdeni vajadzīgajās vietās, nomazgājot visu tualetes poda iekšpusi.

Tehniskā informācija

  • parametri (pxdxa): 370 x 515 x 330 mm
  • materiāls: viengabala keramika, glazūra bez papildus virsas apdares
  • paslēpta stiprinājuma sistēma
  • garantija: 10 gadi
  • piederumi: WC tualetes pods Classic vai WC tualetes pods Classic Slim, iebūvējami instalācijas moduļi, vadības pogas

Papildus WC rekomendējam iegādāties iebūvējamu instalācijas moduli, vadības pogu un podu ar sistēmu SoftClose – WC pods Classic vai WC pods Classic Slim. 
WC Classic RimOff dizains ir pieskaņots tai pašai koncepcijai, kura ietver vairākas vannas, izlietnes, ūdens maisītājus un vannasistabas mēbeles. Tagad arī vannasistabu, kas apvienota ar WC, varat ierīkot vienotā stilā.

10 gadu garantijaKoncepcija
WC Classic RimOff

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01671 370 x 515 x 330 WC Classic RimOff 255,00
X01672 365 x 445 x 40 WC poda vāks Classic balta 70,00
X01673 365 x 445 x 51 WC poda vāks Classic Slim 74,00