Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Zemapmetuma modulis G II

Instalācija uzkarināmā tualetes poda G II uzstādīšanai, ģipškartonā

Rāmjveida modulis uzkarināmajiem tualetes podiem, iebūvējams ģipškartona konstrukcijās.

Sērija Aksesuāri

Uz šo dienu sanitārā keramika piedāvā izsmalcinātus un kompleksus risinājumus, kas atvieglo tās lietošanu, padara to patīkamāku. Papildus RAVAK tualetes podiem un bidē mēs piedāvājam arī plašu aksesuāru klāstu, piemēram, ne tikai tualetes poda vākus, bet arī skalošanas kastes vadības pogas vairākos toņos un dizainos, lai varētu pieskaņot vannas istabas aprīkojumam vai dažāda veida uzstādīšanas moduļiem. Tādējādi no viena ražotāja Jūs saņemsiet visu, kas ir nepieciešams Jūsu vannas istabai.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 510 x 115 - 195 x 1120 mm
  • materiāls: Metāls, plastmasa
  • garantija: 10 gadi (fiksētajām iebūvētajām daļām), 3 gadi (maināmajām daļām)

Rāmja tipa modulis G II/1120 ir paredzēts piekarināmiem WC montāžai ģipškartona konstrukcijās. Izturīgā montāžas moduļa konstrukcija nodrošina lielu nestspēju, bet pilnā poliestera izolācija neļauj aprasot tvertnes virsmai. Produkta sastāvdaļas ir izolācijas plāksne. Tvertnes tilpums ir 9 l. Taupīga un regulējama dubultā ūdens nolaišana. Var noregulēt noskalošanu ar nelielu – 2,5–3,5 l ūdens daudzumu. Ūdens uzpildīšana notiek gandrīz bez skaņas.

Sagatavota vieta bidē sēdekļu turētāja ar DG ½“ un mazgāšanas dušas pievienošanai.

Papildinot moduli ar balstu, tiks iegūts variants, kas būs piemērots stiprināšanai, rekonstruējot sanitāros mezglus. Šādā veidā uzstādītam modulim pašnesošs spēks. Montāžas moduli var papildināt ar vadības taustiņu.

3 gadu garantija10 gadu garantija
Zemapmetuma modulis G II

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01703 WC G II modulis/1120 ģipškartons 225,00

Iekraušanas dati