Youtube Instagram

Ūdens maisītāji

Zemapmetuma maisītājs 10° Free, paredzēts R-box

Zemapmetuma dušas maisītājs 10° Free, paredzēts R-box

TD F 066.00

Pie sienas uzstādītā maisītāja armatūra nedaudz noliekta par 10° lietotāja virzienā, kas padara kontroli vēl ērtāku, dizainu vēl "pretimnākošāku", bet maisītāja lietošanas baudījumu vēl lielāku. Maisītājs ir paredzēts iebūvējamā mehānisma R-box izmantošanai, kas ievērojami atvieglo tā darbību un uzlabo gala rezultātu. Jaunums ar gludu sviras  virsmas dizainu.

Tehniskā informācija

Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām maisītāju 10° Free kombinēt ar pārējiem koncepcijas 10° izstrādājumiem un citu RAVAK produkciju. Ārējās virsmas attīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome.

Iebūvējamais zemapmetuma montāžas maisītāja mehānisms R-box RB 070.50 nav maisītāja komplektā, tas jāiegādājas atsevišķi. R-box satur materiālus stiprināšanai pie sienas, bet nesatur ūdens pieslēguma un citus ūdens instalācijas materiālus. R-box ar maisītāja iekšējā korpusa plastmasas dekoratīvā aizbāžņa palīdzību nodrošina pilnīgu ūdensvada sistēmas funkcionalitāti, pat noņemot maisītāja augšējo daļu. Ar šī aizbāžņa palīdzību var atgaisot ūdensvada sistēmu, nenoslēdzot ūdens padevi. R-box ir precīzi atzīmēta augšējā daļa pareizai maisītāja uzstādīšanai.

5 gadu garantijaKoncepcijaRavak Cleaner ChromeSoftMove
Zemapmetuma maisītājs 10° Free, paredzēts R-box

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070137 TD F 066.00 Zemapmetuma maisītājs bez slēdža 99,00
X070052 Zemapmetuma kastīte R-box RB 070.50 89,00