Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

WC poda vāks Classic Slim

WC sedátko Classic Slim

Radīts maksimālai ērtībai un praktiskumam. Sistēma SoftClose atvieglos lietošanu. Forma savietojama ar WC no plašās vannasistabas koncepcijas Classic.

Sērija Aksesuāri

Uz šo dienu sanitārā keramika piedāvā izsmalcinātus un kompleksus risinājumus, kas atvieglo tās lietošanu, padara to patīkamāku. Papildus RAVAK tualetes podiem un bidē mēs piedāvājam arī plašu aksesuāru klāstu, piemēram, ne tikai tualetes poda vākus, bet arī skalošanas kastes vadības pogas vairākos toņos un dizainos, lai varētu pieskaņot vannas istabas aprīkojumam vai dažāda veida uzstādīšanas moduļiem. Tādējādi no viena ražotāja Jūs saņemsiet visu, kas ir nepieciešams Jūsu vannas istabai.

Tehniskā informācija

  • parametri (pxdxa): 360 x 453 x 19 mm
  • materiāls: tvirtas plastikas
  • spalva: balta
  • garantija: 3 gadi

Īpaši plāns WC poda vāks Classic Slim ir izgatavots no izturīgas baltas plastmasas ar sistēmu SoftClose. Antibakteriālais poda vāka sastāvs novērš baktēriju vairošanos, tas viss pateicoties izstrādājumā izmantotajiem sudraba savienojumiem. Piemērots WC Classic RimOff. Izstrādājums pieder pie tā paša nosaukuma koncepcijas, kas ietver vairākas vannas, izlietnes, ūdens maisītājus un vannasistabas mēbeles. Tādējādi ar tualeti apvienotu vannasistabu varēsiet ierīkot vienotā stilā.

3 gadu garantijaKoncepcija
WC poda vāks Classic Slim

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01673 360 x 453 x 19 WC poda vāks Classic Slim 74,00

Iekraušanas dati

2,3 MB