Youtube Instagram

Vanna Formy 02 Slim

Akrila taisnstūrveida vanna Formy 02 Slim

Viegla noapaļota jaunai dinamikai. Labi zināmā taisnstūra vannas forma ieguvusi jaunu enerģiju, pateicoties nelielam vienas apakšmalas iekšējās līnijas izliekumam. Tādējādi vanna nodrošina patīkamu atmosfēru vannas istabā un lielāku peldēšanās brīvību. Formy 02 Slim vanna ar augšējās males augstumu 18 mm ir paredzēta individuālam dizainam, izmantojot korpusu, kas izgatavots no mākslīgā akmens vai koka vai keramikas apšuvuma. Formy 02 Slim vanna ir daļa no Formy 02 koncepcijas, kurā atradīsit dizainam atbilstošas izlietnes darba virsmām un mēbeles.

Záruka

Sērija

Vannas ar plānu malu

Mēs piedāvājam arī populārākos mūsu taisnstūrveida akrila vannu modeļus ar plānu malu. Plānā, tikai 18 mm augstā mala vislabāk attīsta savu potenciālu, ja tā ir iestrādāta korpusā.
Ja jūs nevēlaties flīzēt vannu, varat izmantot priekšējo un sānu paneli (MDF kokšķiedras plātni) ozolkoka, valriekstu, satīna koka vai baltā krāsā Slim vannām ar izmēru 180 x 80 cm. Slim vannas nav saderīgas ar klasiskajiem akrila priekšējiem un sānu paneļiem.

Slim vany RAVAK

Neatkārtojams iespaids

Vanna ar plānu malu lieliski saplūst ar sienām un ļauj izveidot vienotu veselumu, bez asām pārejām. Pateicoties vannas padziļinājumam, izceļas tās iekšējā forma.


Slim vany RAVAK

Īpašas priekšrocības

Apdarinot vannu, malās var izveidot tik ļoti noderīgās papildu uzglabāšanas vietas.


Slim vany RAVAK

Izvēles brīvība

Vannas apdari var izmantot kā stilīgu vannas istabas elementu. Tas var harmoniski saplūst ar visas telpas flīzējumu vai, gluži pretēji, izmantojot kontrastējošu materiālu, vanna piesaistīs uzmanību un noteiks telpas raksturu.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 180x80 cm
  • tipveida dizains: 18 mm augsta, plāna augšējā mala
  • materiāls: lietais akrils
  • stiprināšanas variants: LA - stikla šķiedras
  • tilpums: 240 l
  • vannas sieniņa: VS2, VS3, VS5, PVS1, BVS1, BVS2, CVS2, AVDP3
  • hidromasāžas sistēma: nav
  • hromoterapija H2O Color: var papildināt
  • aksesuāri: balsts, vannas noteces komplekts
  • garantija: 10 gadi - garantijas priekšnosacījums ir RAVAK oriģinālo balstu (kājiņu) izmantošana konkrētajam vannas tipam atbilstoši montāžas instrukcijai.

Vannu ir iespēja kombinēt ar vannas sieniņu CVS2, VS2, VS3, VS5, PVS1, BVS1, BVS2, vai vannas durvīm AVDP3. Formy 02 Slim vanna ir paredzēta ievietošanai korpusā. Vannai arī nepieciešams 800 mm garš vannas sifona komplekts. Formy 02 Slim vanna ir daļa no Formy 02 koncepcijas, kas ietver aprīkojumu visai vannas istabai.

10 gadu garantijaKoncepcijaTilpums 240 lSvars 28 kg
Vanna Formy 02 Slim

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
C891300000 1800 x 800 Vanna FORMY 02 SLIM 180 x 80 snowbalta 455,00
CY00040000 Balsts 80 U 40,00

Iekraušanas dati