Instagram Pinterest Youtube

Vanna City

Vanna City snowwhite

Nekrīt acīs savas ekskluzivitātes dēļ. Tieši pretēji, neizbēgami gaida Jūsu uzmanību, kuru tai piešķirsiet. No vannas City nespēsiet novērst uzmanību. Tās vienkāršums, dabīgums un elegantais mērenums Jums nekad neapniks. 


Sērija

Vannas ar vēsturi

Mēs neražojam bezpersoniskas vannas bezpersoniskiem pircējiem. Katra no mūsu taisnstūra vannām ir ar savu vēsturi, savu vērtību un ar kādu ideju. Izvēlieties tieši tādu, kāda Jums ir nepieciešama!

Izvēlieties to vannu, kura ir piemērota tieši Jums! Ja Jums nepieciešams absolūts komforts, tad Jums nepieciešama vanna You. Grāmatu lasīšanas mīļotāji novērtēs vannas Vanda uzbūvi. Mazu vannas istabu īpašnieki var droši izvēlēties vannu Clasic 120 cm garumā. Dažām vannām ir ergonomisks roku padziļinājums, centrā novietota notece, oriģināla iekšējās telpas forma, lai būtu ērti gan gariem cilvēkiem, gan neliela auguma cilvēkiem u. c. Tāpat Jums ir iespēja katrai vannai piemeklēt unikālu pārplūdes aizpildījumu.

Taisnstūra veida vannas

Klasika, kura neliks vilties

Vannas ar taisnstūra formu ir paši populārākie modeļi mūsu sortimentā, jo tām ir maksimālais izmēru un iespējamo risinājumu skaits.


Taisnstūra veida vannas

Kvalitatīvs materiāls

Vannu RAVAK ražošanai tiek izmantots lietais akrils. No tā izgatavotie izstrādājumi ilgstoši saglabā savu formu, neizlokās un neplaisā. Tiem ir arī glancēta un gluda virsma, ko var viegli mazgāt, un tai piemīt antibakteriālas īpašības.


Taisnstūra veida vannas

Unikāls iekšējās telpas risinājums

Akrila vannas piedāvā praktiski neierobežotas formu izveides iespējas. Arī tradicionālā taisnstūra vanna var būt ar neparastu iekšējo telpu ar ergonomisku padziļinājumu, elkoņbalstiem, ar vairāk vai mazāk taisnu vannas muguras formu un sānu daļu. Īsāk sakot, taisnstūris var slēpt sevī daudzus patīkamus pārsteigumus.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 180x80 cm
  • materiāls: lietais akrils
  • pastiprināts variants: LA – stikla šķiedra
  • apjoms: 220 l
  • brutto masa City: 27,07 kg
  • ekrāns: VS2, VS3, VS5, PVS1, NVS1, BVS1, BVS2, CVS2, AVDP3
  • garantija: 10 gadi, 5 gadi (priekšējais un sānu panelis) - Garantijas priekšnosacījums ir RAVAK oriģinālo balstu (kājiņu) izmantošana konkrētajam vannas tipam atbilstoši montāžas instrukcijai.
  • aksesuāri: balsts, vannas noteces komplekts 

Vannu var papildināt ar sieniņām CVS2, VS2, VS3, VS5, PVS1, NVS1, BVS1, BVS2 un durvīm AVDP3. Var pirkt kopā ar priekšējo un sānu sieniņu. Izmantot ar 800 mm noteces komplektu. 

10 gadu garantijaTilpums 220 lSvars 27 kg
Vanna City

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
C920000000 1800 x 800 Vanna City 180 x 80 snowbalta 429,00
CY00040000 Balsts 80 U 49,00
X01318 Vannas sifons 800, hroms 39,00