Instagram Pinterest Youtube

Vanna 10° Slim taisnstūra

Vanna 10° Slim

Vienkārši perfekta
Liela, ērta vanna, kas rada smalku noskaņu. Tas ir saistīts ar faktu, ka dizainers ir maksimāli izmantojis vannas iekšējo telpu uz tās izturība rēķina. Vannas malas ir plānas, un mugurai ir maigs slīpums. Vannai ir plakans dibens un taisnas vertikālās sānu sienas. Šī ir ideāla kombinācija, lai droši mazgātos. Lai ūdens neizšļakstītos, vienkārši papildiniet to ar kādu no mūsu vannas sienām.
Plānā versija ar plānu augšējo malu ir paredzēta ievietošanai karkasā. Kombinējot to ar citiem 10° koncepta produktiem, jūs varat harmonizēt interjeru vienā stilā.


Sērija

Vannas ar plānu malu

Mēs piedāvājam arī populārākos mūsu taisnstūrveida akrila vannu modeļus ar plānu malu. Plānā, tikai 18 mm augstā mala vislabāk attīsta savu potenciālu, ja tā ir iestrādāta korpusā.
Ja nevēlaties flīzētu vannas paneli, 180 x 80 cm City Slim vannai varat izmantot ozola, riekstkoka, satīna vai baltu priekšējo un sānu paneļus (MDF kokšķiedru plātnes). Formy 01 Slim / Formy 02 Slim 180 x 80 cm vannu var aprīkot ar baltu priekšējo un sānu paneli, kas tiek uzstādīts dažu minūšu laikā un ir ūdensizturīgs.

Slim vany RAVAK

Neatkārtojams iespaids

Vanna ar plānu malu lieliski saplūst ar sienām un ļauj izveidot vienotu veselumu, bez asām pārejām. Pateicoties vannas padziļinājumam, izceļas tās iekšējā forma.


Slim vany RAVAK

Īpašas priekšrocības

Apdarinot vannu, malās var izveidot tik ļoti noderīgās papildu uzglabāšanas vietas.


Slim vany RAVAK

Izvēles brīvība

Vannas apdari var izmantot kā stilīgu vannas istabas elementu. Tas var harmoniski saplūst ar visas telpas flīzējumu vai, gluži pretēji, izmantojot kontrastējošu materiālu, vanna piesaistīs uzmanību un noteiks telpas raksturu.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 170 x 75 cm
  • materiāls: lietais akrilāts
  • tipveida dizains: 18 mm augsta, plāna augšējā mala
  • stiprinājuma varianti: LA - stiklaplasts
  • apjoms: 208 l
  • vannas aizslietnis: VS2, VS3, VS5, PVS1, NVS1, CVS2, BVS1, BVS2
  • aksesuāri: nodrošinājums, panelis (priekšējais, sānu), paneļa komplekts, vannas notekas komplekts
  • garantija: 10 gadi - garantijas priekšnosacījums ir RAVAK oriģinālo balstu (kājiņu) izmantošana konkrētajam vannas tipam atbilstoši montāžas instrukcijai.

10° Slim taisnstūra vannu var papildināt ar vannas aizslietni VS2, VS3, VS5, CVS2, PVS1, NVS1, BVS1, BVS2. Kā aksesuārus iesakām priekšējo un sānu paneli un vannas notekas komplektu.

10 gadu garantijaKoncepcijaTilpums 208 lSvars 27 kg
Vanna 10° Slim taisnstūra

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
CA71300000 1700 x 750 Vanna 10° Slim 170x75 479,00
CY00030000 Balsts 75 U 49,00

Iekraušanas dati