Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

Tureklis ar ziepju trauku

Tureklis ar ziepju trauku

CR 200.00 Mēs precīzi zinām, kas ir piemērots Jūsu vannas istabai! Sīkās nobeiguma detaļas var sabojāt kopējo iespaidu par vannas istabu kopumā. Lai no tā izvairītos, mēs esam izstrādājuši aksesuārus vannas istabām RAVAK, kas izgatavoti no pirmklasīgiem materiāliem (matēts stikls un metāls) un ir izturīgi maksimāli paaugstināta mitruma līmeņa apstākļos. Tas nodrošina mums iespēju dot tām piecu gadu garantiju. Mēs uzlikām likmi ne tikai uz pievilcīgu un stilīgu dizainu, bet arī uz šo aksesuāru universālo un praktisko raksturu.

Sērija Chrome

Pilnība slēpjas detaļās

Izstrādājuma panākumi slēpjas detaļās. Lai Jūsu vannas istaba pārvērstos kompleksā, funkcionējošā un estētiskā organismā, Jums ir nepieciešams to pilnveidot līdz vissīkākajām detaļām.

Aksesuāri vannas istabām Chrome

Pārlaicīgums

Matētais stikls un RAVAK d/vannas istabu aksesuāru spīdīgā hroma apdare jebkuros apstākļos izskatās eleganti un efektīvi.


Aksesuāri vannas istabām Chrome

Ilgmūžība

RAVAK vannas istabu aksesuāri tiek izgatavoti no izturīgiem materiāliem, kuri iztur maksimālu slodzi vannas istabā. Nodrošina vieglu kopšanu, un tiem ir piecu gadu garantija.


Aksesuāri vannas istabām Chrome

Tīrs un vienkāršs dizains

Iederas jebkurā mūsdienīgā vannas istabā.

Tehniskā informācija

  • materiāli, krāsas: spīdīgs hroms, matēts stikls
  • tips: pagriežams izstrādājums (L/R)
  • garantija: 5 gadi
  • Koncepcijas sastāvdaļa: Chrome

Ārējās virsmas attīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome. Labo vai kreiso variantu iegūsiet, pagriežot izstrādājumu un apgriežot otrādi dekoratīvo logotipa zīmi.

5 gadu garantijaL/R variantsRavak Cleaner Chrome
Tureklis ar ziepju trauku

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X07P187 Tureklis ar ziepju trauku (stikls) 33,00

Iekraušanas dati

5,7 MB

Papildu piederumi