Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

RAVAK Cleaner Chrome

RAVAK Cleaner Chrome

Efektīvs un saudzīgs, kopjot maisītājus un hromētās virsmas. Labākās rūpes no ražotāja.

Sērija

Lielākā daļa parasto tīrīšanas līdzekļu satur hloru vai citus abrazīvus līdzekļus, kas var neatgriezeniski sabojāt sanitāros produktus Jūsu vannas istabā. Tieši tāpēc RAVAK radīja savu vannas istabas kosmētikas līniju, kuras iedarbība tiek regulāri pārbaudīta. Uzņēmums ir uzņēmies pilnīgu atbildību par to efektivitāti un drošību. Izvairieties no nepārbaudītu tīrīšanas līdzekļu izmantošanas Jūsu vannas istabā!

Mūsu dušas kabīnes, durvis un sieniņas vannām ar stikla vitrāžām var lepoties ar unikālu stikla apstrādi RAVAK AntiCalc®, kas tiek veikta ražošanas procesā un novērš netīrumu un kaļķakmens veidošanos uz tā. Ūdens pilieni neizžūst uz stikla, bet notek pa to lejā. Neskatoties uz to, ka aizsargslānis ir ļoti noturīgs pret bieži izmantotajiem logu un stiklu tīrīšanas līdzekļiem, tas tomēr periodiski jāatjauno un jāuztur. Aizsargslāni iesakām atjaunot reizi 2–6 mēnešos ar līdzekli RAVAK AntiCalk Conditioner atkarībā no ekspluatācijas biežuma un ūdens cietības.

RAVAK Cleaner droši notīra taukus, kaļķakmens paliekas no keramiskajām flīzēm un mozaīkas. Lai notīrītu kaļķakmeni un nogulsnes, kas bojā maisītāju izskatu un funkcionalitāti, kā arī hromētās virsmas, mēs radījām jaunumu – RAVAK Cleaner Chrome. Hidromasāžas sistēmu kopšanai piedāvājam RAVAK Desinfectant ar izteiktām dezinfekcijas īpašībām. RAVAK Turbo Cleaner efektīvi izšķīdina arī spēcīgākās nogulsnes uz vannas, dušas paliktņu un izlietņu sifoniem

Mazgāšanas līdzekļi RAVAK

Efektivitāte bez riska

Mūsu tīrīšanas līdzekļi rūpīgi notīrīs priekšmetus Jūsu vannas istabā, nebojājot to virsmu. To ietekme tiek regulāri testēta. Uzņēmums uzņemas pilnu atbildību par to efektivitāti un nekaitīgumu.


Mazgāšanas līdzekļi RAVAK

No profesionāļiem

Kopā ar kvalitatīvu dušas kabīni un paliktni Jūs varat saņemt arī profesionālus tīrīšanas līdzekļus no pārbaudīta ražotāja.


Mazgāšanas līdzekļi RAVAK

Rūpes par katru vannas istabas detaļu

Katrs RAVAK tīrīšanas līdzeklis ir paredzēts konkrētam mērķim. Izmantojot kādu no līdzekļiem konkrētam produktam, Jūs varat neuztraukties, ka varētu nodarīt neatgriezenisku kaitējumu kādai tā jutīgākai sastāvdaļai.

Tehniskā informācija

  • tilpums: 500 ml
  • pielietojums: pret taukiem un aplikumu
  • izmantošana: Izmantojiet bez ierobežojumiem, veicot ikdienas tīrīšanu.

RAVAK Cleaner Chrome – speciāls līdzeklis tauku un aplikuma notīrīšanai no hromētām maisītāja virsmām, maisītāju aksesuāriem un dušas stūriem.

Pirms lietošanas vienmēr izlasiet lietošanas instrukciju un pievienoto informāciju par produktu.

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Apraksts Cena ar PVN
X01106 RAVAK Cleaner Chrome (500 ml) 7,49

Iekraušanas dati