Instagram Pinterest Youtube

Roku mazgāšana kā galerijas apmeklējums

Izlietnes Yard

Vairāk informācijas par produktu

Izlietne Clear 800

Izlietne Clear 800

Vienkāršs skaistums. Izlietnes horizontālās līnijas rada  elegantu un   vieglu izjūtu vannasistabā. Roku kustībām īpaši plaša un ērta izlietne.  Nav  paredzēta individuālai uzstādīšanai, bet tikai izmantošanai ar greznu skapīti no dabīgā koka finierējuma.

Sērija Clear

Izsmalcinātas un izmeklētas

Izlietnes Clear apveltītas ar izsmalcinātu šarmu un neuzbāzīgu valdzinājumu. To tīrās formas harmoniski saskan ar slīpajām malām 45° leņķī, oša finiera virsmu un ideāli izgatavotā zem izlietnes liekamā skapīša modernajām horizontālajām līnijām. Izlietnes Clear ir paredzētas patstāvīgai lietošanai.

Izlietnes Clear

Jauna forma

Izlietnes Clear saskaņā ar jaunākajām tendencēm dodas horizontālo līniju virzienā, kuras stiepjas gar vannas istabas sienām un atstāj tajā gaisīgu un brīvu iekšējo telpu. Gareniskā izlietnes forma palielina komfortu mazgāšanās laikā, un Jūsu rokām ir pietiekami daudz vietas.


Izlietnes Clear

Pilnīga harmonija

Izlietne Clear nav piemērota patstāvīgai montāžai uz sienas, bet perfekti sader ar tāda paša nosaukuma skapīti. Tā finierētā virsma un līdz pēdējam milimetram precīzi nostrādātās malas, kas izveidota 45° slīpumā, neļauj šaubīties par to, ka Jūsu vannas istaba ir ieguvusi unikālu d/vannas istabas iekārtu.


Izlietnes Clear

Izvēles vieglums

Izlietnes Clear neapgrūtinās Jūs ar sarežģīto uzdevumu – ar ko gan to sakombinēt, jo tā ideāli sader ar skapīti un kopā ar to veido universālu vienotu veselumu jebkura stila vannas istabā.

Tehniskā informācija

  • izmēri (p x a): 80 x 38 cm
  • materiāls: lietais akmens
  • pārplūde: nav
  • atvere vertikālam jaucējkrānam: 35 mm
  • skapītis zem izlietnes: jā
  • garantija: 5 gadi
  • aksesuāri: sifoni, jaucējkrāni, skapītis SD Clear 800, spogulis Clear 800, aksesuāri vannasistabai.

Izlietne Clear 800 nav aprīkota ar pārplūdi, tāpēc jāizmanto fiksētā sifona galviņa un vertikālais jaucējkrāns. Izlietni nedrīkst stiprināt pie sienas atsevišķi, bet tikai ar skapīti zem izlietnes SD 800 Clear. Pilnīgam vannasistabas dizaina risinājumam un saskaņošanai mēs rekomendējam kombinēt izlietni ar citiem sērijas Clear izstrādājumiem (spogulis 800 Clear, augstais skapis SB Clear), jaucējkrānu un citiem RAVAK izstrādājumiem. Montāžas stiprinājumi (blīves, skrūves u.c.) ietilpst komplektā.

5 gadu garantija
Izlietne Clear 800

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
XJJ01180000 800 x 380 Izlietne Clear 800 185,00

Iekraušanas dati

3,2 MB