Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

Akrila paliktņi

Akrila paliktņus izgatavo no sendviča tipa materiāla (PMMA+ABS) ar antibakteriālām īpašībām, ko ražošanas procesā dēvē par Antibac®. Antibac® - tā ir speciāla aizsardzības forma pret dažu baktēriju un sēnīšu veidu attīstīšanos un vairošanos.
Tiek ražoti dažādu formu un dizaina akrila paliktņi – ļoti sekli, dziļi un ļoti dziļi (minivannas). Dziļos akrila paliktņus Jūs atradīsiet sērijā Kaskada, ļoti seklos – sērijā Galaxy. Katra dušas paliktņu sērija sastāv no atsevišķiem veidiem, kas atšķiras ar blīvējuma un uzstādīšanas veidu.

Kaskada

Ik gadu tiek saražoti vairāk nekā 100 000 sērijas Kaskada akrila paliktņu. Cenas ziņā pieejamie paliktņi tiek uzskatīti par populārākajiem Eiropā. Ir trīs paliktņu veidi: LA, EX, PU.

Kaskada

Galaxy

Akrila paliktņi Galaxy atšķiras ar savu vienkāršību un ļoti plakanu dizainu. To modernais un elegantais dizains akcentē jebkuras dušas kabīnes ārējo izskatu. Ir 4 veidu paliktņi: LA, EX, PAN, PP.

Galaxy

Dziļie paliktņi ar sēdvietu (minivannas)

Vannai nepietiek vietas jūsu vannas istabā, bet Jūsu bērniem patīk plunčāties vannā? Jums patīk sēdēt dušošanās laikā? Iegādājieties dziļo akrila dušas paliktni ar sēdvietu (minivannnu), kas apvieno vannas un dušas kabīnes priekšrocības. Šie 27 cm dziļie paliktņi, tā dēvētās minivannas, ir universāli un neaizņem daudz vietas. Dziļo dušas paliktņu Sabina kopējais augstums ir 42 cm. Tāpēc tos var uzstādīt speciālajās saīsinātajās sērijas Supernova dušas kabīnēs. Ir trīs minivannu veidi: LA, LA+BASE, LA+BASE+SET.

Sedací a hlubové (minivany)