Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

WC pods Vita RimOff

WC pods Vita RimOff

Vita RimOff tualetes pods ir praktisks higiēnas ziņā, taču izceļas arī ar modernu un elegantu dizainu, kas lieliski iederas jebkurā vannas istabā vai tualetē.

Pateicoties vienkāršajai un elegantai formai, Vita RimOff tualetes pods kļūst par stilīgu jebkura interjera elementu. Šī tualetes poda elegantās līnijas piešķirs jūsu vannas istabai izsmalcinātu un modernu izskatu.

Tualetes poda skalošanas tehnoloģija bez klasiskās malas piedāvā praktiskas priekšrocības kopšanas un higiēnas ziņā.

Sērija

Tīrā WC Chrome risinājuma būtība ir vienkāršs stils bez jebkādām liekām detaļām un pārbaudīta, efektīva ūdens novadīšanas sistēma. Pateicoties WC Chrome piekares mehānismam, sekot līdzi tualetes un vannas istabas higiēnai ir daudzkārt vieglāk. Apslēptā WC montāža neizjauc tīro un saskanīgo dizainu. Piekārtais WC Chrome aprīkots ar atbilstošu sēdekli un vāku ar praktisku mehānismu, kas palēnina tā nolaišanu, t. i., SoftClose.

D/vannas istabu koncepcijas paplašināšana līdz pilnībai
WC Chrome pēc sava dizaina atbilst pārējiem plašās koncepcijas izstrādājumiem, kas dod iespēju arī vannas istabās ar tualeti saglabāt vienotu stilu. Tās dizains ir tik mūsdienīgs un universāls, ka ir piemērots jebkuras vannas istabas interjeram.

Nekādas redzamas skrūves vai grūti aizsniedzamas vietas
Nebojā kopējo ārējo izskatu, atvieglo tīrīšanu grūti pieejamās vietās tualetes poda ārpusē, kur bieži vien veidojas netīrumi.

Viss vieglai tīrīšanai
Piekaramā tualetes poda sistēma atvieglo grīdas uzkopšanu tualetē un vannas istabā, bet praksē pārbaudītā apļveida ūdens noteces sistēma sadala ūdeni vajadzīgajās vietās, nomazgājot visu tualetes poda iekšpusi.

Tehniskā informācija

  • rizmēri (wxhxh): 360 x 530 x 350 mm
  • materiāls: viendabīga keramika, glazūra bez papildus virsmas apstrādes nepieciešamības
  • RimOff - poda iekšpusē nav apmaļu, tāpēc nav netīrumu uzkrāšanās riska
  • EasyFix - neredzama stiprinājumu sistēma
  • garantija: 10 gadi
  • piederumi: Vita slim sēdeklis, instalācijas moduļi, skalošanas pogas

RimOff – poda skalošanas tehnoloģija bez klasiskās apmales
Vita RimOff tualetes pods nodrošina tīru un higiēnisku telpu. Bez klasiskās malas iekšpusē, kur nosēsties netīrumiem. Pateicoties pielāgotajai iekšējai formai, lielisks rezultāts ir garantēts. Tas ir ideāls risinājums tiem, kas lielu uzmanību pievērš nevainojamai tīrībai, higiēnai un vienkāršai kopšanai. Tualetes pods ir veidots tā, lai sniegtu jums maksimālu komfortu un sirdsmieru, zinot, ka tas vienmēr paliks tīrs.

EasyFix - neredzama stiprinājumu sistēma
Tradicionālais tualetes poda stiprinājuma veids atstāj redzamus stiprinājuma elementus, savukārt inovatīvā EasyFix slēptā stiprinājuma sistēma, kad tualetes pods tiek nostiprināts no augšas caur sēdeklim paredzētajām atverēm, tos atstāj neredzamus. Viena no galvenajām priekšrocībām ir estētiskums, lai redzamās skrūves vai stiprinājumi nesabojātu Jūsu tualetes vai vannas istabas kopējo izskatu.
Tualetes poda ārpusē nav grūti sasniedzamu vietu, kas samazina netīrumu un baktēriju nogulsnēšanās iespēju. Tāpat tualetes poda stiprināšanas sistēma atvieglo grīdas tīrīšanu zem tā.

Iesakām iegādāties iebūvējamo ūdens skalošanas moduli, skalošanas pogu un sēdekli ar SoftClose palēninājuma sistēmu - Vita slim tualetes poda sēdekli. Sēdekli var viegli noņemt tīrīšanai.

RAVAK iesaka:

  • Uzstādot WC RimOff moduli, nepieciešams noregulēt moduļa tvertnes iztukšošanas tilpumu un ātrumu.
  • Nenoregulēta moduļa ūdens izplūdes dinamikas rezultātā ir iespējama ūdens izšļakstīšanās pāri malām.
  • WC ar RimOff tehnoloģiju ieteicams lietot ar RAVAK vai kādu citu moduli ar regulējamu ūdens izplūdi līdz 4.5l .
10 gadu garantija
WC pods Vita RimOff

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01860 360 x 530 x 350 Piekaramais WC pods Vita RimOff balta 279,00
X01861 364 x 450 x 51 WC poda sēdriņķis ar vāku Vita slim balta 70,00

Iekraušanas dati