Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

WC poda sēdriņķis ar vāku Vita slim

Poda sēdriņķis Vita slim

Vita slim tualetes poda sēdeklim ir smalks un elegants dizains, un tas gaumīgi papildina Vita RimOff tualetes podu. Izstrādāts maksimālam komfortam un praktiskumam. SoftClose palēninājuma sistēma padara aizvēršanu patīkamāku. Sēdeklis ir izturīgs, kā arī plānais dizains saglabā viegluma iespaidu.

Sērija Aksesuāri

Uz šo dienu sanitārā keramika piedāvā izsmalcinātus un kompleksus risinājumus, kas atvieglo tās lietošanu, padara to patīkamāku. Papildus RAVAK tualetes podiem un bidē mēs piedāvājam arī plašu aksesuāru klāstu, piemēram, ne tikai tualetes poda vākus, bet arī skalošanas kastes vadības pogas vairākos toņos un dizainos, lai varētu pieskaņot vannas istabas aprīkojumam vai dažāda veida uzstādīšanas moduļiem. Tādējādi no viena ražotāja Jūs saņemsiet visu, kas ir nepieciešams Jūsu vannas istabai.

Tehniskā informācija

  • izmēri (wxhxh): 364 x 450 x 51 mm
  • materiāls: stipra plastmasa
  • SoftClose palēninājuma sistēma sēdekļa aizvēršanai
  • viegli noņemt tualetes poda sēdekli, lai atvieglotu kopšanu
  • krāsa: balts, melns
  • garantija: 3 gadi

Īpaši plāns tualetes poda sēdeklis Vita slim ir izgatavots no augstas kvalitātes baltas plastmasas. Sēdekļa antibakteriālais sastāvs ierobežo baktēriju vairošanos, jo satur sudraba savienojumus. Sēdeklis ir paredzēts Vita RimOff tualetes podam.

SoftClose – palēninājma aizvēršanās sistēma
Funkcija SoftClose ir novatoriska un praktiska tualetes sēdekļa funkcija, kas nodrošina lietotāja komfortu un drošību. Saliekamais mehānisms eņģēs rūpējas par lēnu un klusu sēdekļa nolaišanu uz poda un tā vāka aizvēršanu.
SoftClose funkcija ir izstrādāta tā, lai tā būtu izturīga un uzticama pat biežai lietošanai. Tātad, tas ir mūsdienu komforta standarts jūsu vannas istabā.

Noņemams tualetes poda sēdeklis
Aizmirstiet par nepieejamām vietām un nogurdinošo tīrīšanu. Sēdekli var viegli noņemt no tualetes poda, lai zem tā esošo zonu ir viegli tīrīt.

3 gadu garantija
WC poda sēdriņķis ar vāku Vita slim

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01861 364 x 450 x 51 WC poda sēdriņķis ar vāku Vita slim, balts 70,00
X01862 WC poda sēdriņķis ar vāku Vita slim, melns 109,00