Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

WC poda sēdriņķis ar vāku Uni Chrome Flat

WC poda sēdriņķis ar vāku Uni Chrome Flat, melns

Radīts maksimālam komfortam un praktiskam labumam. Palēninātas aizvēršanas sistēma SoftClose padara tā lietošanu ērtāku. Atbilst melnā tualetes Uni Chrome RimOff un cita Chrome vannas istabas koncepta aprīkojuma formai un krāsai.

Sērija Aksesuāri

Uz šo dienu sanitārā keramika piedāvā izsmalcinātus un kompleksus risinājumus, kas atvieglo tās lietošanu, padara to patīkamāku. Papildus RAVAK tualetes podiem un bidē mēs piedāvājam arī plašu aksesuāru klāstu, piemēram, ne tikai tualetes poda vākus, bet arī skalošanas kastes vadības pogas vairākos toņos un dizainos, lai varētu pieskaņot vannas istabas aprīkojumam vai dažāda veida uzstādīšanas moduļiem. Tādējādi no viena ražotāja Jūs saņemsiet visu, kas ir nepieciešams Jūsu vannas istabai.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 360 x 445 x 61,5 mm
  • materiāls: cietā plastmasa
  • krāsu dizains: melns
  • stiprinājumu sistēma – sēdekļa noņemšanas iespēja
  • Soft Close – palēnināta sēdekļa aizvēršanas sistēma
  • garantija: 3 gadi

Īpaši plāns tualetes poda vāks Uni Chrome Flat ir izgatavots no izturīgas plastmasas, krāsotas matēti melnā krāsā, ar SoftClose sistēmu. Tualetes poda vāka antibakteriālais sastāvs neļauj baktērijām vairoties. Tas viss pateicoties izstrādājumā izmantotajiem sudraba savienojumiem. Melns WC Uni Chrome RimOff.

3 gadu garantijaKoncepcija
WC poda sēdriņķis ar vāku Uni Chrome Flat

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01795 360 x 445 x 61,5 WC poda sēdriņķis ar vāku Uni Chrome Flat, melns 169,00