Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

Walk-In Combination

Walk-In Combination

Unikāls grezns dizains Radiet savu dušas telpu ar jebkuru izmēru atbilstoši Jūsu vēlmēm.

Sērija Walk-In

Pielāgotas Jūsu vannas istabai

Dušas kabīnes “Walk-In” – vienīgās, kas patiešām pielāgotas Jums. Projektējiet dušas kabīnes telpu atbilstoši savām vajadzībām. Var izvēlēties no vairākiem aizsardzības stikla variantiem un tā stabilitāti nodrošinošā elegantā balsta un stiprināšanas profiliem, kas nebojā visa izstrādājuma estētisko izskatu.

Duškabīnes Walk-in

Risinājums visām vannas istabas telpām

Izvēlieties no mūsu piedāvātajiem modeļiem vai ļaujiet mums izmērīt Jūsu vannas istabu ar milimetra precizitāti. Elastīgs risinājums, kas atbilst visiem slīpumiem, izgriezumiem un citām nestandarta prasībām. Visu Walk-In dušas kabīņu modeļus piedāvājam arī melnā krāsā – sānu profili un W SET ir melni (turētāji un balsti).


Duškabīnes Walk-in

Nav nepieciešams dušas paliktnis

Ūdens novadīšanas sistēma montējama tieši uz grīdas vai grīdā ierīkojama ūdens novadīšanas tekne. Tas ļauj pilnībā atklāt keramisko flīžu skaistumu un neierobežo Jūs brīvi izvēlēties vēlamā izmēra dušas kabīni, jo Jums nevajag ņemt vērā standarta dušas paliktņu izmērus.


Duškabīnes Walk-in

Varat vannoties divatā

Dušas kabīnes “Walk-In” – lieliski piemērotas peldēm divatā. Ērtajā un plašajā dušas kabīnē varēs novietot arī papildu relaksācijas piederumus: hidromasāžas sieniņu, nolokāmo dušas sēdekli un lietus tipa dušu.

Tehniskā informācija

  • minimālais augstums: 100 cm
  • maksimālais augstums: 250 cm
  • minimālais platums: 80 cm
  • maksimālais platums: 160 cm
  • droša stikla vitrāža: 8 mm; Transparent
  • Garantija: 5 gadi

Stikls ir piestiprināts pie sienas ar uzstādīšanas profila palīdzību. Atsevišķie stikli savienojami ar savienojošā profila palīdzību. Izstrādājuma izturību nodrošina tievs turētājs, kas tiek piegādās pēc pasūtījuma. Sastāv no diviem hromētiem aizbāžņiem (siena + stikls) un savienots ar alumīnija profilu, kura virsmas apstrāde ir Alubright.

5 gadu garantijaStikla biezums 8 mmStikla aizsardzība AntiCalcVienkārša kopšana
Walk-In Combination

Iekraušanas dati