Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

W SET-Uni T savienojum

W SET-Uni T savienojums ar Walk-In Double Wall

Metāla stieņu un balstu komplekts droši notur Walk-In Double Wall dušas kabīnes stikla sānu virsmu un nodrošina visa korpusa stabilitāti. Stieņa garums ir 1200 mm, un to var saīsināt pēc vajadzības. Izmantojiet W SET-Uni T savienojumu, kas savieno stieni un stiklu, lai noteiktu dušas kabīnes ieejas platumu.

Sērija

Pilnīgi komplektēti Brilliant un Walk-In koncepciju izstrādājumi sastāv no divām daļām, kas tiek pasūtītas atsevišķās rindiņās!  

B SET
Atsevišķi jāiegādājas Brilliant koncepcijas dušas kabīnes stiklus, dušas durvis vai stacionārās sienas, kā arī metāla detaļas, tā dēvētās B SET. B SET sastāv no turētājiem, eņģēm, roktura, montāžas komplekta, bet konkrētos komplektos - arī Brilliant turētājiem. Garu vai īsu stikla turētāju pat mazākā izmēra dušas kabīnēm var iegādāties atsevišķi (papildus).

W SET
Lai iegādātos pilnu Walk-In koncepcijas izstrādājumu, jāiegādājas Walk-In stacionārās stikla sienas vienā iepakojumā, kā arī turētājus, kas nodrošina visas dušas kabīnes stabilitāti un ir iepakoti atsevišķi, vēl vienā iepakojumā – tā dēvēto W SET. W SET sastāv no metāla turētājiem un balsta.

Citas konstrukcijas iespējas, ne tikai Walk-In izstrādājumu gadījumā, var izmantot, pasūtot pie nestandarta izstrādājumu konfiguratora nestandartas.ravak.lt, kur var izvēlēties vēlamos rādītājus (veidu, platumu, augstumu).

Tehniskā informācija

Metāla detaļu komplekts Walk-In Double Wall dušas kabīnēm. Savienojošā stieņa garums ir 1200 mm, un tas nosaka ieejas platumu. To var saīsināt pēc vēlēšanās.
W SET-Uni T savienojums satur:

  • metāla stienis - 1 gab
  • T savienojums - 1 gab
  • stikla turētājs - 1 gab
  • stikla balsts - 1 gab
  • montāžas komplekts

    garantija: 5 gadi

Stūra stabilitāti nodrošina balsts un savienojošais metāla stienis ar spīdīgu (bright alu) vai melnu (black) apdari.

5 gadu garantija
W SET-Uni T savienojum

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
GWD01000A099 1200 mm W SET-Uni T savienojum (spīdīga) 140,00
GWD010003024 W SET-Uni T savienojum melns 170,00
GWD01000E007 W SET-Uni T savienojum balts 170,00

Iekraušanas dati