Youtube Instagram

Ūdens maisītāji

Atsevišķi stāvošais ūdens maisītājs Flat ar četriem atvērumiem vannas istabai

ATSEVIŠĶI STĀVOŠAIS ŪDENS MAISĪTĀJS FLAT AR ČETRIEM ATVĒRUMIEM VANNAS ISTABAI

FL 026.00
Atsevišķi stāvošais ūdens maisītājs Flat ar četriem atvērumiem der uzstādīšanai uz vannas malas. Produkts sastāv no četriem pēc dizaina saskaņotiem komponentiem. Atlaišanas sviras pakāpeniskās līnijas sakrīt ar ūdens plūsmu. Maisītājs ar jūtīgo sviras lietošanu nodrošina strūklas un ūdens temperatūras ideālu regulēšanu. Trešais komponents, savukārt, droši nodrošina ūdens plūsmas ērtu pārslēgšanu starp vannas piepildīšanu un dušas lietošanu. Pēdējā atvērumā ir paslēpta moderna izvelkamā rokas duša.

Sērija

No sērijas Flat ūdens maisītājiem Jūs variet izvēlēties sienas montāžas vai atsevišķi stāvošo četru elementu ūdens maisītāju, kas ir paredzēts uzstādīšanai uz vannas malas vai uz plāksnes aiz vannas. Viena ūdens maisītāja jūtīgā sviras lietošana nodrošina strūklas un ūdens temperatūras ideālu regulēšanu. Otrais nodrošina vannas piepildīšanas un rokas dušas režīmu pārslēgšanu.
Ūdens maisītāju sērijai Flat mēs piešķiram 5 gadu garantiju.

Tehniskā informācija

  • kasete (diametrs, materiāls): 35 mm, keramiskā
  • maisītāju garantija: 5 gadi
  • der: visām vannām ar pietiekošu platumu un līdzenu augšējo malu.

Ūdens maisītāja sastāvdaļa ir izvelkamā duša ar vienu metālisku šļūteni 175 cm garumā. Vannas istabas vienotam konceptam un dizaina harmonijas nodrošināšanai rekomendējam kombinēt šo ūdens maisītāju ar citiem Flat ūdens maisītājiem. Ārējās virsmas attīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome.

5 gadu garantijaEasyClean (dušas galviņas)Ravak Cleaner ChromeEasyClean (aerators)SoftMove
Atsevišķi stāvošais ūdens maisītājs Flat ar četriem atvērumiem vannas istabai

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070120 FL 026.00 Atsevišķi stāvošais ūdens maisītājs Flat ar četriem atvērumiem vannas istabai 335,00