Instagram Pinterest Youtube

Vannas sifoni ar izplūdes/pārplūdes sistēmu.

 Vannas sifoni ar izplūdes/pārplūdes sistēmu.

Noteces  komplekts vannām ar pārplūdes sistēmu, kam nepieciešams slēptais maisītājs. Šī vienkāršā ierīce, no kuras var redzēt tikai vadības rozeti vannas augšpusē un spraudni apakšā, ļauj ērti vannu  pildīt ūdeni, kas it kā "krīt" gar vannas sienu. Uz vannas nav nekā tāda, ko varētu nojaust, piemēram (kā klasiskajā sistēmā), ūdens piepilda vannu nešļakstoties un izskatās skaisti. Pārplūdes vannas komplektiem ir Bowden trosītes  vai Click-Clack pārplūdes kontrole. Izmantotie augstākās kvalitātes materiāli garantē ilgu kalpošanas laiku.

Sērija

Neviena vanna nevar funkcionēt bez noteces komplekta. 

Pastāv iespēja papildināt vannu ar noteces komplektu vannām ar pārplūdi divos variantos: kontrole ar trosīti un ar sistēmu Click-Clack. Abi varianti tiek piedāvāti ar/bez pārplūdes aizpildījuma.

Visi Jums nepieciešamie varianti
Noteces komplektos vannām RAVAK iekļauti dažādi Jums aktuāli risinājumi, tajā skaitā arī speciālais noteces komplekts ar pārplūdes aizpildījumu.

Tehniskā informācija

Noteces komplekts ar pārplūdi/ieplūdi tiek uzstādīts, izmantojot slēpto maisītāju. Ūdens plūst cauri vannas pārplūdi un to regulē ar slēpto maisītāju. Tie ir izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem, atšķiras ar garumu, mehānismu un konstrukcijas risinājumiem. Noteces mehānismā augšējais ritenis un izteces vāciņš ir savienoti ar boudena trosi. Pagriežot vadības rozeti Jūs atvērsiet vai aizvērsiet vannas izteci. Izmantojot Click-Clack mehānismu, nospiediet lai atvērtu un nospiediet lai aizvērtu. Click -Clack regulēšanas sistēmas noteces komplekti ar pārplūdi vannām pieejami 570 mm vai 800 mm garumos. Komplektā ietilpst arī sifons, metāla sifona galviņa un plastmasas skrūve. Kavdrātveida formas vadības rozete ar hromētu apdari. Visi augstāk minētie noteces komplekti der visu veidu Avocado, BeHappy II, Classic vannām. Vannas noteces komplekti ar pārplūdes/ieplūdes sistēmu  570 mm nevar tikt izmantoti Formy 01 un Formy 02 vannām.

3 gadu garantija
Vannas sifoni ar izplūdes/pārplūdes sistēmu.

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01438 Vannas sifons II, 570 B H/K, piepildāms ar ūdeni, darbināms ar trosīti, hroms 129,00
X01440 Vannas sifons II, 570 C-C H/K, piepildāms ar ūdeni, darbināms ar mehānismu Click-Clack, hroms 135,00
X01504 Vannas sifons II 800 B H/K, piepildāms ar ūdeni, darbināms ar trosīti, hroms 129,00
X01505 Vannas sifons II 800 C-C H/K, piepildāms ar ūdeni, darbināms ar mehānismu Click-Clack, hroms 135,00