Instagram Pinterest Youtube

Vannas sieniņa VS5

Piecdaļīga salokāmā vannas sieniņa

Pateicoties šaurajām vitrāžām, saliktā veidā sieniņa aizņem maz vietas virs vannas.

Sērija

No plašā vannas aizkaru sortimenta Jūs varat izvēlēties aizkarus, kuri piemēroti gan vannām RAVAK, gan arī citām vannām ar līdzenu augšējo malu, ieskaitot tērauda un čuguna vannas. Vannas sieniņas RAVAK ir universāli, vienmēr ideāli izskatās un tiem ir daudzi salocīšanas veidi.

Taisnstūra veida vannu sieniņas

Plašs sortiments

Katrai taisnstūra vannai noteikti tiek piedāvāts aizkars. Jums ir iespēja izvēlēties aizkara atvēršanas veidu, vitrāžas tipu un profila krāsu.


Taisnstūra veida vannu sieniņas

Viegla montāža

Aizkara uzstādīšana ir pa spēkam katram. Šim mērķim nepieciešamas tikai dažas skrūves, un aizkars ir piestiprināts pie sienas. To var montēt jau uz uzstādītas vannas.


Taisnstūra veida vannu sieniņas

Izcila kvalitāte

RAVAK vannu aizkarus izstrādā un izgatavo tie paši cilvēki, kuri jau desmitiem gadu rūpējas par pirmklasīgu dušas kabīņu ražošanu. Tieši tāpēc mēs perfekti pārvaldām apgūtās ražošanas tehnoloģijas, labi orientējamies labāko materiālu piegādātāju izvēlē, bet mūsu vannas sieniņas ir tās pašas dizaineru studijas Nosal Design darbs. Tas viss mums dod tiesības garantēt pirmklasīgu kvalitāti un oriģinālu autora pieeju katram mūsu produktam.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 113,5 cm
  • tips: pagriežams izstrādājums (L/R)
  • krāsa: profils – balts
  • plastmasas vitrāža: Rain
  • izstrādājuma augstums : 133 cm
  • garantija: 2 gadu

Sieniņa sastāv no piecām kustīgām daļām, kas pilnībā salokāmas uz vannas iekšpusi. Pateicoties šaurajām vitrāžām, sieniņa saliktā veidā aizņem maz vietas. Sieniņa piemērota taisnstūrveida vannām (Classic, Classic II, Sonata, Vanda II un Lilia) vai jebkurai citai klasiskajai taisnstūrveida vannai ar plakano priekšējo malu. Sieniņas standarta augstums ir 1330 mm. Vannas sieniņa VS5 saliktā veidā ir 223 mm plata. Pagriežot VS5 par 180°, iegūsiet K/L ieejas variantu. Var izgatavot nestandarta vannas sieniņu.

2 gadu garantijaL/R variants 180°
Vannas sieniņa VS5

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
794E010041 1135 x 1330 VS5 balta+polistirols Rain 199,00