Instagram Pinterest Youtube

Vannošanās

Vannas sieniņa NVS1

Viendaļīga nekustīga vannas sieniņa

Vannas siena sastāv no uzstādīšanas profila un caurspīdīga stikla. Vienkāršais, modernais vannas sienas dizains ir piemērots klasiskām taisnstūrveida vannām un iederas jebkurā vannas istabā.

Sērija

No plašā vannas aizkaru sortimenta Jūs varat izvēlēties aizkarus, kuri piemēroti gan vannām RAVAK, gan arī citām vannām ar līdzenu augšējo malu, ieskaitot tērauda un čuguna vannas. Vannas sieniņas RAVAK ir universāli, vienmēr ideāli izskatās un tiem ir daudzi salocīšanas veidi.

Taisnstūra veida vannu sieniņas

Plašs sortiments

Katrai taisnstūra vannai noteikti tiek piedāvāts aizkars. Jums ir iespēja izvēlēties aizkara atvēršanas veidu, vitrāžas tipu un profila krāsu.


Taisnstūra veida vannu sieniņas

Viegla montāža

Aizkara uzstādīšana ir pa spēkam katram. Šim mērķim nepieciešamas tikai dažas skrūves, un aizkars ir piestiprināts pie sienas. To var montēt jau uz uzstādītas vannas.


Taisnstūra veida vannu sieniņas

Izcila kvalitāte

RAVAK vannu aizkarus izstrādā un izgatavo tie paši cilvēki, kuri jau desmitiem gadu rūpējas par pirmklasīgu dušas kabīņu ražošanu. Tieši tāpēc mēs perfekti pārvaldām apgūtās ražošanas tehnoloģijas, labi orientējamies labāko materiālu piegādātāju izvēlē, bet mūsu vannas sieniņas ir tās pašas dizaineru studijas Nosal Design darbs. Tas viss mums dod tiesības garantēt pirmklasīgu kvalitāti un oriģinālu autora pieeju katram mūsu produktam.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 80 cm
  • tips: pagriežams izstrādājums (L/R)
  • krāsa: profili – balts, pulēts alumīnijs, satīns, melns
  • droša stikla vitrāža: 6 mm; Transparent
  • garantija: 2 gadu

Sieniņa sastāv no vertikālā uzstādīšanas profila un vienas nekustīgās daļas, kas nav pagriežama. Minimāls profilu daudzums un gluds, caurspīdīgs, 6 mm biezs drošs stikls atvieglo kopšanu. Sieniņa ir paredzēta uzstādīšanai uz taisnstūrveida vannām (Classic, Classic II, Sonata, Campanula II, Vanda II) vai uz jebkuras klasiskās taisnstūrveida vannas ar plakanu priekšējo bortu. Sieniņas standarta augstums ir 1400 mm. Pagriežot NVS1 par 180°, iegūsiet K/L ieejas variantu. Var izgatavot nestandarta vannas sieniņu.

2 gadu garantijaStikla aizsardzība AntiCalcL/R variants 180°
Vannas sieniņa NVS1

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
7O840300Z1 800 x 1400 NVS1-80 melns+stikls Transparent 199,00
7O840C00Z1 NVS1-80 spīdīga+stikls Transparent 179,00
7O840U00Z1 NVS1-80 satīns+stikls Transparent 189,00
7O840100Z1 NVS1-80 balta+stikls Transparent 169,00