Instagram Pinterest Youtube

Vannošanās

Vannas sieniņa CVS2

Divdaļīga bīdāmā vannas sieniņa.

Sieniņas kustīgā daļa, pateicoties cilindriskajam profilam, salokāma gan uz vannas iekšpusi, gan uz ārpusi. Tā kā nekustīgajai daļai ir standarta izlietnes platums, tas ļauj to novietot blakus izlietnei.

Sērija

No plašā vannas aizkaru sortimenta Jūs varat izvēlēties aizkarus, kuri piemēroti gan vannām RAVAK, gan arī citām vannām ar līdzenu augšējo malu, ieskaitot tērauda un čuguna vannas. Vannas sieniņas RAVAK ir universāli, vienmēr ideāli izskatās un tiem ir daudzi salocīšanas veidi.

Taisnstūra veida vannu sieniņas

Plašs sortiments

Katrai taisnstūra vannai noteikti tiek piedāvāts aizkars. Jums ir iespēja izvēlēties aizkara atvēršanas veidu, vitrāžas tipu un profila krāsu.


Taisnstūra veida vannu sieniņas

Viegla montāža

Aizkara uzstādīšana ir pa spēkam katram. Šim mērķim nepieciešamas tikai dažas skrūves, un aizkars ir piestiprināts pie sienas. To var montēt jau uz uzstādītas vannas.


Taisnstūra veida vannu sieniņas

Izcila kvalitāte

RAVAK vannu aizkarus izstrādā un izgatavo tie paši cilvēki, kuri jau desmitiem gadu rūpējas par pirmklasīgu dušas kabīņu ražošanu. Tieši tāpēc mēs perfekti pārvaldām apgūtās ražošanas tehnoloģijas, labi orientējamies labāko materiālu piegādātāju izvēlē, bet mūsu vannas sieniņas ir tās pašas dizaineru studijas Nosal Design darbs. Tas viss mums dod tiesības garantēt pirmklasīgu kvalitāti un oriģinālu autora pieeju katram mūsu produktam.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 100 cm
  • tips: pagriežams izstrādājums (L/R)
  • krāsa: profili – balts, pulēts alumīnijs, satīns
  • droša stikla vitrāža: 6 mm; Transparent
  • garantija: 2 gadu

Izstrādājuma komplektā ir pēc dizaina saskaņots turētājs. Vannas sieniņa ir izgatavota no 6 mm biezas drošas stikla pildvielas (rūdīta stikla). Vannas sieniņa sastāv no vienas stacionāras, bet otras kustīgās daļas, kuru var atvērt gan uz iekšpusi, gan uz ārpusi. Stikla nostiprināšanas profils ir pievienots iepakojumā. Kustīgo daļu var atvērt maksimālā leņķī līdz pašai izlietnei. Vannas sieniņu var montēt pie taisnstūra vannām (City, City Slim, Formy 01, Formy 02, 10°, Chrome, Classic, Classic II, Campanula II, Vanda II) vai pie jebkuras klasiskas taisnstūra formas vannas ar taisnu augšējo malu. Standarta sieniņas augstums ir 1500 mm. Iepakojumā ir arī stilam piemērots balsts. Vannas sieniņu var pasūtīt arī pēc individuāla pasūtījuma.

2 gadu garantijaStikla aizsardzība AntiCalcPacelšanas mehānismsL/R variants
Vannas sieniņa CVS2

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
7QLA0C00Z1 990 x 1500 CVS2 100 L spīdīga+stikls Transparent 345,00
7QLA0U00Z1 CVS2 100 L satīns+stikls Transparent 355,00
7QLA0100Z1 CVS2 100 L balta+stikls Transparent 345,00
7QRA0C00Z1 CVS2 100 R spīdīga+stikls Transparent 345,00
7QRA0U00Z1 CVS2 100 R satīns+stikls Transparent 355,00
7QRA0100Z1 CVS2 100 R balta+stikls Transparent 345,00