Instagram Pinterest Youtube

Vannošanās

Vannas sieniņa BVS1

Viendaļīga nekustīga vannas sieniņa

Grezna bezrāmja sieniņa ar augstas kvalitātes metāla stiprinājumiem. Caurspīdīgs stikls un hroms rada efektīgu ārējo izskatu.

Sērija

No plašā vannas aizkaru sortimenta Jūs varat izvēlēties aizkarus, kuri piemēroti gan vannām RAVAK, gan arī citām vannām ar līdzenu augšējo malu, ieskaitot tērauda un čuguna vannas. Vannas sieniņas RAVAK ir universāli, vienmēr ideāli izskatās un tiem ir daudzi salocīšanas veidi.

Taisnstūra veida vannu sieniņas

Plašs sortiments

Katrai taisnstūra vannai noteikti tiek piedāvāts aizkars. Jums ir iespēja izvēlēties aizkara atvēršanas veidu, vitrāžas tipu un profila krāsu.


Taisnstūra veida vannu sieniņas

Viegla montāža

Aizkara uzstādīšana ir pa spēkam katram. Šim mērķim nepieciešamas tikai dažas skrūves, un aizkars ir piestiprināts pie sienas. To var montēt jau uz uzstādītas vannas.


Taisnstūra veida vannu sieniņas

Izcila kvalitāte

RAVAK vannu aizkarus izstrādā un izgatavo tie paši cilvēki, kuri jau desmitiem gadu rūpējas par pirmklasīgu dušas kabīņu ražošanu. Tieši tāpēc mēs perfekti pārvaldām apgūtās ražošanas tehnoloģijas, labi orientējamies labāko materiālu piegādātāju izvēlē, bet mūsu vannas sieniņas ir tās pašas dizaineru studijas Nosal Design darbs. Tas viss mums dod tiesības garantēt pirmklasīgu kvalitāti un oriģinālu autora pieeju katram mūsu produktam.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 80 cm
  • tips: pagriežams izstrādājums (L/R)
  • krāsa: B SET (eņģes, rokturi, stiprinājumi) hromēti
  • droša stikla vitrāža: 8 mm; Transparent
  • garantija: 2 gadu

Sieniņa sastāv no vienas nekustīgas stikla daļas (rūdītā stikla biezums 8 mm), kas fiksēta augstas kvalitātes hromētos metāla stiprinājumos. Sieniņa piemērota taisnstūrveida vannām (Classic, Classic II, Sonata, Campanula II, Vanda II un Lilia) vai jebkurai citai klasiskajai taisnstūrveida vannai ar plakanu priekšējo malu. Sieniņas standarta augstums ir 1500 mm. Vannas aizkara piegādes komplekts: stiklotā daļa – vienā iepakojumā. Otrā iepakojumā (B SET) atrodas metāla daļas. Abas izstrādājuma daļas (stikli + B SET) pasūtāmas atsevišķi.

2 gadu garantijaStikla aizsardzība AntiCalcL/R variants 180°B SET – lietošanas ilgums 30 gadi
Vannas sieniņa BVS1

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
7U840A00Z1 800 x 1500 BVS1 80 hroms+stikls Transparent 189,00
D01000A070 B SET BVS1 80 hroms 130,00
B19000000A Turētājs Brilliant īsais, hroms 60,00