Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Vadības panelis Uni Slim melns

Vadības paneļi Uni Slim, melns

Dubultā vadības poga Uni Slim ir paredzēta zemapmetuma uzstādīšanas sistēmām. Īpaši plānā poga , pateicoties tikai 5 mm biezumam, minimāli izvirzīta virs flīzes. Matēta melnā apdare ir izturīga pret skrāpējumiem un piešķirs papildus eleganci jūsu tualetes telpai.

Sērija Aksesuāri

Uz šo dienu sanitārā keramika piedāvā izsmalcinātus un kompleksus risinājumus, kas atvieglo tās lietošanu, padara to patīkamāku. Papildus RAVAK tualetes podiem un bidē mēs piedāvājam arī plašu aksesuāru klāstu, piemēram, ne tikai tualetes poda vākus, bet arī skalošanas kastes vadības pogas vairākos toņos un dizainos, lai varētu pieskaņot vannas istabas aprīkojumam vai dažāda veida uzstādīšanas moduļiem. Tādējādi no viena ražotāja Jūs saņemsiet visu, kas ir nepieciešams Jūsu vannas istabai.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 24,7 x 16,5 cm
  • materiāls: izturīga plastmasa
  • krāsa: melns
  • garantija: 3 gadi

Skalošanas vadības poga Uni Slim ir paredzēta piekaramajam tualetes podam ar zemapmetuma uzstādīšanas moduli. Mēs piedāvājam plastmasas pogu ar pret skrāpējumiem izturīgu apdari matētā melnā krāsā. Mehānisms ir integrēts sienā, tāpēc poga izvirzīta virs apšuvuma tikai 5 mm. Montāžas komplekts ir iekļauts komplektā.

3 gadu garantija
Vadības panelis Uni Slim melns

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01744 247 x 165 WC panelis Uni melns 99,00

Iekraušanas dati