Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Vadības panelis Chrome, melns

Vadības paneļi Chrome, melns

Atjaunos Jūsu tualetes telpu. Dizains ir savietojams ar tualetes un vannas istabas aprīkojumu no Chrome sērijas. Pogas mehānisms ir integrēts sienā, tāpēc tas ir minimāli izvirzīts uz ārpusi.

Sērija Aksesuāri

Uz šo dienu sanitārā keramika piedāvā izsmalcinātus un kompleksus risinājumus, kas atvieglo tās lietošanu, padara to patīkamāku. Papildus RAVAK tualetes podiem un bidē mēs piedāvājam arī plašu aksesuāru klāstu, piemēram, ne tikai tualetes poda vākus, bet arī skalošanas kastes vadības pogas vairākos toņos un dizainos, lai varētu pieskaņot vannas istabas aprīkojumam vai dažāda veida uzstādīšanas moduļiem. Tādējādi no viena ražotāja Jūs saņemsiet visu, kas ir nepieciešams Jūsu vannas istabai.

Tehniskā informācija

  • izmēri: 247 x 165 x 5 mm
  • materiāls: krāsots nerūsējošais tērauds
  • krāsa: melns
  • garantija: 3 gadi

Melna skalošanas vadības poga Chrome melnajam Chrome RimOff pie sienas piekaramajam podam ar slēptu uzstādīšanas moduli. Poga izgatavota no nerūsējošā tērauda, krāsota matēti melnā krāsā. Harmoniska ovāla forma, kas raksturīga citu Chrome sērijas produktu dizainam. Mehānisms ir integrēts sienā, tāpēc poga minimāli izvirzīta virs apdares. Instalācijas komplekts ir iekļauts komplektā.

3 gadu garantijaKoncepcija
Vadības panelis Chrome, melns

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01797 247 x 165 x 5 WC panelis Chrome, melns 219,00