Youtube Instagram

Ūdens maisītāji

Zemapmetuma maisītājs Chrome

Zemapmetuma maisītājs

CR 019.00 Zemapmetuma maisītājs ar slēpto montāžu. Šādas konstrukcijas maisītāji nodrošina vairāk vietas, nepieblīvē vannas istabu ar papildu detaļām. Līdzsvarotais dizains atklāsies mūsdienīgā vannas istabā, ja izvēlēsieties visu koncepciju Chrome.

Sērija Chrome

Oriģināls stils

Chrome d/vannas istabu koncepcijai ir raksturīgas noapaļotas līnijas minimālisma stilā. Ar oriģinālo dizainu, kuru Jūs neatradīsiet nekur citur, jaucējkrānus ir apveltījusi veiksmīgā studija NosalDesign. Par šo koncepciju, tostarp arī jaucējkrānu, tā tika nominēta balvai CzechGrandDesign.

Ūdens maisītāji Chrome

Komplekss sortiments

Sortimentā ir dažādu veidu jaucējkrāni: izlietnēm un bidē, dušai un vannai, izlietnei un iebūvējamajam mehānismam R-box, kā arī jaucējkrāni ar zemapmetuma montāžu.


Ūdens maisītāji Chrome

Neatkārtojamība

Ar autordizainu, kādu Jūs nekur citur neatradīsiet, jaucējkrānus ir apveltījusi veiksmīgā studija NosalDesign. Par šo koncepciju, tostarp jaucējkrānu, tā tika nominēta CzechGrandDesign balvai. Jaucējkrāni vannai Chrome ar pagriežamu izteku ir spilgts piemērs tehniski unikāliem jaucējkrāniem. Tas pats par sevi jau izdaiļo Jūsu vannas istabu, bet tā tiešais pielietojums veicina vienkāršu un ātru vannas piepildīšanu ar ūdeni.


Ūdens maisītāji Chrome

Saskaņoti aksesuāri

Pie jaucējkrāniem Chrome tiek piedāvāts plašs aksesuāru sortiments, kuriem piemīt ne tikai izcila kvalitāte, bet arī saskaņots dizains.

Tehniskā informācija

  • paredzēts uzstādīšanai ar zemapmetuma kasti R-box
  • maisītāja snīpīša garums 230 mm
  • kasete (diametrs, materiāls): 35 mm, keramiskā
  • maisītāju garantija: 5 gadi
  • der: ar izlietni uz plāksnes

Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām maisītāju Chrome kombinēt ar pārējiem koncepcijas Chrome izstrādājumiem un citu RAVAK produkciju. Ārējās virsmas tīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome.

5 gadu garantijaKoncepcijaRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (aerators)SoftMove
Zemapmetuma maisītājs Chrome

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070093 CR 019.00 Zemapmetuma maisītājs 299,00