Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

Ūdenskritums - vannas maisītājs Chrome

Ūdenskritums – vannas maisītājs Chrome

CR 025.00CR / CR 025.20BL
Atgūstiet spēkus, piepildot vannu ar maisītāja – ūdenskrituma palīdzību. Oriģināls praktisko un estētisko funkciju apvienojums, ūdenskritums vannā rada īpašu efektu. Ieslēdzot maisītāju – ūdenskritumu, Jums ir iespēja vērot, kā atsvaidzinošā ūdens strūkla saplūst ar perfekto metāla armatūras skaistumu un ūdens pakāpeniski piepildās ar spēcinošo enerģiju. Izstrādājums ir pieejams tradicionālā hroma vai modernā melnā krāsā.

Sērija

Ūdens stihijas enerģija

Atsvaidziniet savus spēkus, piepildot vannu ar ūdenskrituma jaucējkrāna palīdzību. Oriģināla praktisko un estētisko funkciju saderība rada vienreizīgu ūdenskrituma efektu vannā. Ieslēdzot ūdenskrituma jaucējkrānu, Jums ir iespēja vērot, kā atsvaidzinošā ūdens strūkla apvienojas ar metāliskās armatūras pilnīgo skaistumu un ūdens pakāpeniski piepildās ar spēcinošu enerģiju.

Ūdenskritumi/jaucējkrāni vannai

Nesalīdzināmais iespaids

Piepildot vannu ūdenskrituma veidā, vizuālā un dzirdes uztvere sniegs Jums tikai patīkamu un neaizmirstamu iespaidu.


Ūdenskritumi/jaucējkrāni vannai

Vannas dizainā

Atkarībā no vannas dizaina Jūs varēsiet izvēlēties atbilstošu jaucējkrānu vannai. Tas estētiski saglabās integritāti ar keramiskajām flīzēm pie sienas.


Ūdenskritumi/jaucējkrāni vannai

Pārslēgšanās vanna/duša

Jums patīk vannas piepildīšana ūdenskrituma veidā, bet Jums arī patīk iet dušā un nevēlaties no tās atteikties? Tas arī nav nepieciešams, jo ūdenskrituma jaucējkrāni aprīkoti ar slēdzi dušas režīmam.

Tehniskā informācija

  • kasete (diametrs, materiāls): 35 mm, keramiskā
  • krāsach:
    • CR chrome - hroms
    • BL black - melns
  • izpildījums: Ar dušas galviņu. Vannas maisītāji uzstādāmi uz vannas ar pietiekamu platumu un taisnu augšējo malu – uz 3, 4 vai 5 caurumiem.
  • maisītāju garantija: 5 gadi
  • piemērots vannām: Gentiana, NewDay, Rosa, Rosa II, Rosa 95, LoveStory II, Asymmetric, Formy 01, Formy 01 Slim, City, City Slim, Freedom W

Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām maisītāju Chrome kombinēt ar pārējiem koncepcijas Chrome izstrādājumiem un citu RAVAK produkciju. Ārējās virsmas attīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome.

Produkta komplektācijā nav iekļauti citi izlietnes komponenti - sifons, sifona galva.

5 gadu garantijaKoncepcijaEasyClean (dušas galviņas)Ravak Cleaner ChromeEasyClean (aerators)SoftMove
Ūdenskritums - vannas maisītājs Chrome

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070073 Ūdenskritums - vannas maisītājs Chrome CR 025.00CR, hroms 349,00
X070445 Ūdenskritums - vannas maisītājs Chrome CR 025.20BL, melns 449,00