Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

Turētājs Brilliant garais

Turētājs Brilliant, garais

Maksimālo dušas stūra stabilitāti nodrošinās elastīgais un praktiskais balsts turētāja formā.

Sērija

Pilnīgi komplektēti Brilliant un Walk-In koncepciju izstrādājumi sastāv no divām daļām, kas tiek pasūtītas atsevišķās rindiņās!  

B SET
Atsevišķi jāiegādājas Brilliant koncepcijas dušas kabīnes stiklus, dušas durvis vai stacionārās sienas, kā arī metāla detaļas, tā dēvētās B SET. B SET sastāv no turētājiem, eņģēm, roktura, montāžas komplekta, bet konkrētos komplektos - arī Brilliant turētājiem. Garu vai īsu stikla turētāju pat mazākā izmēra dušas kabīnēm var iegādāties atsevišķi (papildus).

W SET
Lai iegādātos pilnu Walk-In koncepcijas izstrādājumu, jāiegādājas Walk-In stacionārās stikla sienas vienā iepakojumā, kā arī turētājus, kas nodrošina visas dušas kabīnes stabilitāti un ir iepakoti atsevišķi, vēl vienā iepakojumā – tā dēvēto W SET. W SET sastāv no metāla turētājiem un balsta.

Citas konstrukcijas iespējas, ne tikai Walk-In izstrādājumu gadījumā, var izmantot, pasūtot pie nestandarta izstrādājumu konfiguratora nestandartas.ravak.lt, kur var izvēlēties vēlamos rādītājus (veidu, platumu, augstumu).

Tehniskā informācija

  • garums: 57 cm
  • paredzēts: Brilliant BSDPS
  • krāsa: hromēti
  • uzgaļi: 8 mm stiklam
  • garantija: 2 gadu

Maksimālo izstrādājuma stabilitāti garantē īsie stikla turētāji, ko varat iegādāties atsevišķi arī neliela izmēra dušas stūriem. Elastīgais šarnīrs nodrošina vieglu regulēšanu uzstādīšanas laikā.

2 gadu garantija

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
B20000000A Turētājs Brilliant garais, hroms 70,00