Youtube Instagram

Ūdens maisītāji

Termostatiskais dušas maisītājs 10° TD 033.00/150, stiprināms pie sienas

Termostatiskais dušas maisītājs 10°, stiprināms pie sienas

TE 033.00/150 Nemainīgas temperatūras ūdenim. Uzreiz izlīdzina cauruļvada spiediena un ūdens temperatūras svārstības, kā arī nodrošina, ka vienmēr tiks padots ūdens ar iestatīto temperatūru. Kas vienu reizi izmēģinās termostatisko maisītāju, noteikti vairs nevēlēsies citu.

Sērija

Citādi nevar būt

Turpmāk aukstā un karstā ūdens sajaukšana būs ātra un zudīs nepatīkamās sajūtas straujas ūdens maiņas dēļ vannošanās vai dušas laikā. Termostatiskais jaucējkrāns spēs uzturēt nemainīgu ūdens temperatūru arī tad, ja mainās ūdens spiediens caurulēs, tādējādi tiks nodrošināta tāda ūdens temperatūra, kāda Jums nepieciešama. Pietiks tikai pagriezt esošo regulatoru.

Termostatiskie maisītāji

Tas ir droši pat bērniem

Bloķējošā poga uz termostata galviņas novērš nejaušu patvaļīgu tāda ūdens palaišanu, kas karstāks nekā 38°C. Bērniem manipulācijas ar bloķējošo pogu prasa sarežģītas kustības, tāpēc varbūtība iegūt apdegumus ir izslēgta.


Termostatiskie maisītāji

Ūdens un enerģijas ekonomija

Nepieciešamā temperatūra tiek iestatīta automātiski un ūdens piegāde tiek regulēta ar maksimāli iespējamo ātrumu. Termostats efektīvi ierobežo lieki iztērētā ūdens daudzumu, regulējot ūdens temperatūru un meklējot vajadzīgo temperatūru.


Termostatiskie maisītāji

Nevēlamo ūdens temperatūras izmaiņu novēršana

Termostata jaucējkrānam nav sviras, bet ir speciāla kontroles galviņa, kas ir aizsargāta pret nevēlamām kustībām. Tas izslēdz iespēju, ka mazgāšanās laikā dušā jūs pārvietosiet sviru un sāks tecēt karsts vai auksts ūdens. Temperatūras izmainīšana virs 38°C ir iespējama jebkurā brīdī ar vienkāršu spiedienu uz bloķējošās pogas.

Tehniskā informācija

  • attālums starp maisītāja ieplūdes atverēm: 150 mm
  • kasetne: 35 mm; termostatiska karstā ūdens regulēšana
  • kasetne (diametrs, materiāls): temperatūras kontrole pa kreisi – Cool Body
  • maisītāju garantija: 5 gadi
  • piemērots: koncepcijas 10° papildinājums dušas kabīnēm, piemērots arī citām dušas kabīnēm

Ārējai tīrīšanai iesakām izmantot līdzekli "RAVAK Cleaner Chrome".

5 gadu garantijaKoncepcijaTecēšana 150 mmRavak Cleaner ChromePastāvīga temperatūraFastReactionAizsardzība pret apdegumiemCoolFeelEkonomiskumsMetāla virsmas
Termostatiskais dušas maisītājs 10° TD 033.00/150, stiprināms pie sienas

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070102 TD 033.00/150 Termostatiskais dušas maisītājs 10°, stiprināms pie sienas 199,00