Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

Termo dušas kolonna ar Stop funkciju un plauktu

Termo dušas kolonna ar Stop funkciju un plauktu

TE 094.01 / TE 094.02
Dušas sistēma ir aprīkota ar termostata sienas jaucējkrānu, plauktu, augšējo un rokas dušu ar trīs funkcijām. Jaucējkrāns nekavējoties kompensē spiediena svārstības caurulēs un ūdens temperatūrā, tādējādi nodrošinot, ka ūdens vienmēr plūst tik silts, cik jūs to uzstādāt. Ikviens, kurš vienreiz izmēģina termostata jaucējkrānu, nevēlas neko citu.
Jauna Stop funkcija, pateicoties kurai jūs varat apturēt ūdeni, nospiežot pogu - piemēram, ziepēšanās laikā. Vēlreiz nospiežot pogu Stop, ūdens atkal plūdīs un tam būs tāda pati temperatūra, kādu iestatījāt iepriekš.

Sērija

Iecienītāko iešanas dušā veidu apvienojums

Piedzīvot neatkārtojamus iespaidus var arī ikdienas rutīnā. Optimāli plata rotējošā augšējā duša komplektā ar rokas dušu apvieno praktiskumu, stilu un komfortu. Dubultās dušas sistēmas var aprīkot arī ar termojaucējkrānu, kurš mazgāšanās laikā atbild par ūdens temperatūras izmaiņām un tās noturību.

Dubultie dušas komplekti

Viegli regulējamas

Augšējās dušas izvietojuma augstums regulējas arī pēc montāžas pie sienas. Augšējā duša griežas dažādos virzienos.


Dubultie dušas komplekti

Manipulācija ar vienu roku

Iespēju regulēt rokas dušas turētāju ar vienu roku spēj novērtēt tas, kurš kaut reizi ir saskāries ar slapjas, slidenas dušas telpas mīnusiem. Turētāja mehānisms ir izstrādāts tādā veidā, ka ar vienu roku Jūs viegli varat to pārvietot uz dažādām pusēm vai nofiksēt vienā stāvoklī, bet ar otru roku turēt dušas rokturi, no kura tek ūdens.


Dubultie dušas komplekti

Metāliskais turētājs

RAVAK rokas dušas turētājs, kas izgatavots no metāla, nevis no plastmasas, garantē ilgstošu kalpošanas laiku.

Tehniskā informācija

 • termostatiskās kolonnas augstums: regulējams, regulēšana diapazonā no 91 - 122,5 cm
 • kārtridžs: termostats ūdens temperatūras kontrolei
 • grozāma poga ar termo funkciju, lai iestatītu vēlamo ūdens temperatūru
 • grozāmā poga, lai pārslēgtos starp augšējo un rokas dušu
 • Apturēšanas funkcija tūlītējai ūdens apturēšanai / palaišanai
 • plaukts izgatavots no rūdīta stikla dizainā: hroms / balts, hroms / melns
 • augšējās dušas dizains: apaļš, ABS materiāls, diametrs 25,4 cm, regulējams augstums un slīpums
 • rokas dušas dizains: apaļš, 3 ūdens plūsmas intensitātes funkcijas - Rain, SoftRain, Drop, ar regulējamu augstumu un grozāmu turētāju
 • maisītāju garantija: 5 gadi
 • piemērots visām RAVAK un citām dušas kabīnēm
 • aksesuāri: vannas istabas piederumi

Dušas kolonnai ar termostatisku maisītāju ir vairākas novatoriskas funkcijas un režīmi. Izmantojiet grozāmo pogu ar termo funkciju, lai iestatītu vēlamo ūdens temperatūru. Stop funkcija vienkārši kontrolē ūdens pārslēgšanu, lai nekavējoties dušas laikā apturētu vai atsāktu lietot ūdeni. Pārslēgšanās starp augšējo un rokas dušu iespējama ar grozāmo pogu, ūdens plūsma nepārtraucas, t.i. abas funkcijas darbojas vienlaikus, pirms tiek sasniegta gala pozīcija. Augšējai dušai ir regulējams augstums un slīpums.
Rokas dušai ir trīs ūdens intensitātes funkcijas. Klasiskais Rain režīms atgādina vasaras lietu un iedarbojas uz ādu nomierinoši. Ar SoftRain funkciju, kad ūdens tiek samaisīts ar gaisu, jūs izbaudīsiet īpaši maigu lietu, kurā katra lāse ir baudījuma avots. Iestatot Drop funkciju, ūdens plūst ļoti maigi un to patīkami lietot ziepējoties un mazgājot galvu.
Nospiežot sviru, rokas dušas turētāju ar vienu roku var pārvietot jebkurā pozīcijā un regulēt tā slīpumu. Uz dušas korpusa virsmas ir izvietots praktisks balts vai melns plaukts, kuru viegli kopt un tas nodrošina daudz vietas uzglabāšanai.
Iepakojumā ir segments, kas kompensē sienas nelīdzenumus līdz pat 20 mm.

 

5 gadu garantijaAirEasyClean (dušas galviņas)EasyTwistRavak Cleaner ChromeEasyClean (aerators)Pastāvīga temperatūraFastReactionAizsardzība pret apdegumiemCoolFeelEkonomiskums
Termo dušas kolonna ar Stop funkciju un plauktu

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070161 TE 094.01 Termo dušas kolonna ar Stop funkciju un plauktu, hroms / balts 479,00
X070162 TE 094.02 Termo dušas kolonna ar Stop funkciju un plauktu, hroms / melns 479,00