Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Spoguļi Chrome 700

Spoguļi Chrome 

Spogulis Chromeaprīkots ar iebūvētu apgaismojumu. Spogulis ir  ideāls papildinājums Chrome izlietnei un skapjiem, radot vienotu  Chrome koncepciju.

Sērija Chrome

Pārdomāts stils

Chrome d/vannas istabas skapīši un spoguļi ir dizainera izstrādāti tā, lai tie saderētu ar visu izmēru un veidu tā paša nosaukuma izlietnēm. Vienojošais elements ir to tīrais stils un izmantoto materiālu bezkompromisa kvalitāte.

Vannas istabas mēbeles Chrome

Daudz izmēru

Skapīšu Chrome sortimentā ir vairāki šī izstrādājuma varianti: lielie skapīši zem dubultās izlietnes, skapīši trīs veidu klasiskajām izlietnēm un telpu ekonomējošie skapīši zem mini izlietnēm, kuri galvenokārt paredzēti WC. Chrome noder visur, kur nepieciešama tīrība un kārtība.


Vannas istabas mēbeles Chrome

Profesionāla apstrāde

Skapīši zem izlietnēm un sānu penāļi Chrome izgatavoti no rūpīgi apstrādāta materiāla, kas pieļauj to izmantošanu vannas istabās ar augstu mitruma līmeni. Tie ir aprīkoti ar augstas kvalitātes metāla elementiem. Visiem skapīšiem ir praktiska iekšējās telpas konstrukcija jebkuru piederumu uzglabāšanai.


Vannas istabas mēbeles Chrome

Divi izpildījuma varianti

Tā kā Chrome sērijā tiek piedāvātas divu dažādu dizainu izlietnes (keramiskās / no lietā marmora), skapīšiem ir ideāli ar tām jāsaskan. Jums ir iespēja izvēlēties starp skapīšiem minimālisma stilā ar noapaļotām malām vai skapīšiem ar gludām līnijām vieglā puslokā, kas raksturīgs visai Chrome koncepcijai.

Tehniskā informācija

Lai izveidotu vienotu vannas istabas dizainu, spoguli saskaņojiet citiem koncepcijas Chrome produktiem.

5 gadu garantijaKoncepcijaImpregnēšana pret mitrumu
Spoguļi Chrome 700

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000000548 700 x 70 x 550 Spogulis Chrome 700 balta 205,00
X000000969 Spogulis Chrome 700 cappuccino 189,00

Iekraušanas dati

56,2 MB