Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

Smēre RAVAK

Teflona sanitārā smērviela

Izstrādājuši dušas/vannas istabu aprīkojuma speciālisti. Paredzēta izmantošanai mājas apstākļos, ieskaitot vannas istabu. Augstas kvalitātes un efektīva.

Sērija

Jebkuras dušas kabīnes vai paliktņa uzstādīšanas panākumu atslēga ir precīza montāža, hermetizēšana un izveidojušos spraugu novēršana. Nepabeigti gala darbi dažkārt var prasīt papildus finanšu investīcijas. Tāpēc labāk izmantot pieredzi, kurā ar Jums dalās profesionālie produkcijas RAVAK ražotāji.

No profesionāļiem
Dušas kabīņu un paliktņu montāžai paredzēto produktu izstrāde ir uzņēmuma RAVAK profesionāļu roku darbs, kuri pārzina visas šī darba grūtības.

Visiem
RAVAK panāk pretī visiem tiem, kuri daļu montāžas darbu veic paši. Tieši viņiem ir sagatavoti montāžas komplekti, kuros ir visas uzstādīšanai nepieciešamās detaļas.

Pieejami
Jūs vienmēr zināt, kur vērsties. Pietiek ar to, ka sazināsieties ar mums.

Tehniskā informācija

  • tilpums: 30 ml
  • krāsa: caurspīdīga

Teflona smērviela RAVAK ir ūdensnecaurlaidīga un ļoti efektīva, pat uzklājot to minimālā daudzumā. Izmanot eļļošanai dušas stūru, durvju un vannas sieniņu bīdāmajām daļām un eņģēm, kā arī maisītāju kārtridžiem un kustīgajām daļām, slēdžiem un durvju rokturiem.

Pirms lietošanas vienmēr izlasiet lietošanas instrukciju un pievienoto informāciju par produktu.

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01104 Teflona smēre RAVAK 6,49

Iekraušanas dati

Papildu piederumi