Instagram Pinterest Youtube

Mēbeles, izlietnes, tualetes

Skapītis zem izlietnes SD Natural 1200

Skapītis zem izlietnes SD Natural 1200

Izlietnei Natural Duo pieskaņotais efektīvais skapīša dizains piedāvā iespēju pielāgot vannas istabu savai gaumei. Parastos lietojamos priekšmetus paslēpiet atvilktnēs, bet tos, kuri jums patīk, izvietojiet redzamā vietā un piešķiriet telpai oriģinālus vaibstus. Spīdīgā, baltā krāsa optiski palielina vannas istabu.

Sērija Natural

Izteikti elegantas mēbeles, kas savienotas ar izlietni no lietā marmora, kas piemērota ikvienai modernai vannas istabai. Gabarītu variantu daudzums un atklāto virsmu un slēgto telpu kombināciju iespējas piedāvā plašu to pielietojuma dažādību.

Vannas istabas mēbeles Natural

Telpa savām kombinācijām

Vannas istabas mēbeles Natural ietver produktus ar atvilktnēm, kas vienkārši apslēpj visu, ko jūs vannas istabā nevēlaties turēt acu priekšā, taču to atvērtās virsmas piemērotas patīkamu priekšmetu izvietošanai. Tādējādi telpa vienmēr demonstrēs individuālu šarmu.


Vannas istabas mēbeles Natural

Savienošana ar izlietni

Arī Natural mēbelēm mēs esam pievienojuši izlietnes, lai atvieglotu klientiem iepirkšanos. Produkts kopumā ir vienots dizaina un praktiskuma aspektā.


Vannas istabas mēbeles Natural

Izmēru variantu daudzums

Neņemot vērā vannas istabas platību, ikviens atradīs ko izvēlēties no Natural mēbeļu izmēru variantu daudzuma. No klasiskā platuma 50 cm līdz ērtajām 80 cm un līdz pat ekskluzīvajām 120 cm zem dubultās izlietnes, pie kuras divi cilvēki vienlaikus var gādāt par higiēnu bez ierobežojumiem.

Tehniskā informācija

  • izmēri (P x A x Dz): 120 x 45 x 45 cm
  • materiāls: MDF
  • krāsains noformējums: balts (spīdīgs)
  • garantija: 5 gadi

Skapītis zem izlietnes SD Natural 1200 paredzēts zem izlietnes Natural Duo. Tas aprīkots ar 3 plauktiņiem un atvilktni, kas sadalīta divās daļās. Tiek piegādāts samontētā stāvoklī, ieskaitot montāžas komplektu (skrūves, eņģes, blīvītes). Skapītis montējams pie sienas. Lai iegūtu vannas istabas monolītu risinājumu un dizaina harmoniju, iesakām skapīti zem izlietnes SD Natural 1200 Natural kombinēt ar citiem līnijas produktiem (izlietni Natural Duo, spoguli Natural 1200, sānu kolonnu SB Natural slēgto, sānu kolonnu SB Natural atvērto) un citiem RAVAK produktiem.

5 gadu garantijaImpregnēšana pret mitrumu
Skapītis zem izlietnes SD Natural 1200

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X000001053 1200 x 450 x 450 SD Natural 1200 balta 729,00

Iekraušanas dati

13,6 MB