Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

Silikona hermētiķis RAVAK Professional

Silikona hermētiķis RAVAK Professional

Izstrādājuši dušas/vannas istabu aprīkojuma speciālisti. Ideāli savieno dažādus materiālus, kas tiek izmantoti dušas stūru un vannu ražošanā (stikls, akrils, ekstrudētais polistirols, alumīnijs, laka u. c.).

Sērija

Jebkuras dušas kabīnes vai paliktņa uzstādīšanas panākumu atslēga ir precīza montāža, hermetizēšana un izveidojušos spraugu novēršana. Nepabeigti gala darbi dažkārt var prasīt papildus finanšu investīcijas. Tāpēc labāk izmantot pieredzi, kurā ar Jums dalās profesionālie produkcijas RAVAK ražotāji.

No profesionāļiem
Dušas kabīņu un paliktņu montāžai paredzēto produktu izstrāde ir uzņēmuma RAVAK profesionāļu roku darbs, kuri pārzina visas šī darba grūtības.

Visiem
RAVAK panāk pretī visiem tiem, kuri daļu montāžas darbu veic paši. Tieši viņiem ir sagatavoti montāžas komplekti, kuros ir visas uzstādīšanai nepieciešamās detaļas.

Pieejami
Jūs vienmēr zināt, kur vērsties. Pietiek ar to, ka sazināsieties ar mums.

Tehniskā informācija

  • tilpums: 310 ml
  • krāsa: balta, caurspīdīga

Silikona hermētiķis RAVAK Professional ideāli savieno dažādus materiālus, kas tiek izmantoti dušas stūru, paliktņu un vannu ražošanā un uzstādīšanā (stikls, akrils (PMMA), ekstrudētais polistirols, alumīnijs, laka un dažādi apdares materiāli). Silikona hermētiķa RAVAK Professional izmantošana – galvenais Jūsu dušas stūra, vannas un paliktņa kvalitatīvas hermetizācijas nosacījums. Dušas paliktņa drošai montāžai un hermetizēšanai nepieciešama viena pilna 310 ml silikona tūbiņa.

2 gadu garantija

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01200 Silikons RAVAK Professional balta (310 ml) 10,99
X01201 Silikons RAVAK Professional bezkrāsains (310 ml) 10,99

Papildu piederumi