Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

Sifons Sabina

Sifons paliktnim Sabina

Individuālais risinājums dziļajam paliktnim ar sēdekli. Komplektā ir pārplūde ar hromētu metāla vāciņu.

Sērija

Nevienu paliktni nevar izmantot paredzētajam mērķim bez sifona – ūdens novadīšanai kanalizācijas sistēmā, mazgājoties dušā. Tā kā paliktnis ir stingri iebūvēta vannas istabas sastāvdaļa, izvēlieties sifonu tikai no kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem.

RAVAK  Basic, Standard un Professional sifoniem ir 90 mm diametrs un caurplūdes spēja 30 l/min. Tas ļauj tos izmantot dušas kabīnēs ar hidromasāžas paneļiem. Visi RAVAK sifoni ir viegli tīrāmi no ārpuses, kas ir galvenais priekšnoteikums to izmantošanai kopā ar iebūvētiem paliktņiem. Sifoniem Standard un Professional ir atšķirīgs vāciņa materiāls. Sifons Professional aprīkots ar metāla vāciņu, bet sifons Standard – ar plastmasas vāciņu ar metālisku pārklājumu. Šos sifonus mēs iesakām kombinēt ar paliktņiem Galaxy Pro. Dziļajam paliktnim Sabina ar sēdekli mēs piedāvājam sifonu Sabina ar iebūvētu sifonu un pārplūdi 52 mm. Ūdens aizplūde tiek īstenota ar "ClickClak" sistēmas palīdzību (nospiežot uz sifona vāciņa, ūdens aizplūde apstājas, bet atkārtoti nospiežot, ūdens aizplūde turpinās).

Pietiekama caurplūdes spēja
Sifoniem RAVAK ir pa spēkam novadīt vismaz 30 litrus ūdens minūtē, kas ļauj tos izmantot arī dušas kabīnēs ar hidromasāžas paneļiem.

Viegli tīrāmi
Viegla sifona pieejamība un tīrīšana garantē Jūsu mieru. Mēs varam neuztraukties par to, ka sifons nobloķēsies un Jums nāksies meklēt santehniķi tā remontam.

Jebkuram RAVAK paliktņu modelim
Pieejami trīs veidu RAVAK sifoni , kas dod Jums iespēju izvēlēties attiecīgajam paliktnim tieši to sifonu, kas ir tam piemērots.

Tehniskā informācija

Ūdens noplūde no paliktņa notiek ar tā saucamās "Click-Clack" sistēmas palīdzību (nospiežot sifona vāciņu, ūdens aizplūšana apstājas, bet nospiežot atkārtoti – aizplūšana turpinās). Sifons paliktnim Sabina piemērots dziļajiem paliktņiem ar sēdekli Sabina. Sifoniem var papildus iegādāties reduktoru, kas nodrošina pāreju no viena diametra (sifons RAVAK ar diametru 40 mm) uz citu (kanalizācijas caurule ar diametru 50 mm).

3 gadu garantija
Sifons Sabina

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01315 Sifons RAVAK Sabina 52 39,00
X01304 Sifona redukcija 40/50 mm 3,49