Youtube Instagram

Dušošanās

Sifons Professional 90

Sifons paliktnim Professional

Palutiniet sevi ar vislabāko. Kvalitāte, kas runā pati par sevi. Metāla hromētais vāciņš izstrādājumam piešķir mūsdienīgu izskatu.

Sērija

Nevienu paliktni nevar izmantot paredzētajam mērķim bez sifona – ūdens novadīšanai kanalizācijas sistēmā, mazgājoties dušā. Tā kā paliktnis ir stingri iebūvēta vannas istabas sastāvdaļa, izvēlieties sifonu tikai no kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem.

RAVAK vannu Basic, Standard un Professional sifoniem ir 90 mm diametrs un caurplūdes spēja 30 l/min. Tas ļauj tos izmantot dušas kabīnēs ar hidromasāžas paneļiem. Visi vannu RAVAK sifoni ir viegli tīrāmi no ārpuses, kas ir galvenais priekšnoteikums to izmantošanai kopā ar paliktņiem, kas ir stingri iebūvēti. Sifoni Standard un Professional atšķiras ar vāciņa materiāla izskatu. Sifons Professional aprīkots ar metāla vāciņu, bet sifons Standard – ar plastmasas vāciņu ar metālisku pārklājumu. Šos sifonus mēs iesakām kombinēt ar paliktņiem Galaxy Pro. Dziļajam paliktnim Sabina ar sēdekli mēs piedāvājam sifonu Sabina ar iebūvētu sifonu un pārplūdi 52 mm. Ūdens aizplūde tiek īstenota ar "ClickClak" sistēmas palīdzību (nospiežot uz sifona vāciņa, ūdens aizplūde apstājas, bet atkārtoti nospiežot, ūdens aizplūde turpinās).

Pietiekama caurplūdes spēja
Sifoniem RAVAK ir pa spēkam novadīt vismaz 30 litrus ūdens minūtē, kas ļauj tos izmantot dušas kabīnēs ar hidromasāžas paneļiem.

Viegli tīrāmi
Viegla sifona pieejamība un tīrīšana garantē Jūsu mieru. Mēs varam neuztraukties par to, ka sifons nobloķēsies un Jums nāksies meklēt santehniķi tā remontam.

Jebkuram paliktņu RAVAK modelim
Pieejami trīs veidu RAVAK sifoni , kas dod Jums iespēju izvēlēties attiecīgajam paliktnim tieši to sifonu, kas ir tam piemērots.

Tehniskā informācija

  • diametrs: 9 cm
  • augstums: 8,4 cm
  • ūdens aizplūšana minūtes laikā: 32 l
  • vāciņš: Metāla hromēta
  • garantija: 3 gadu

Sifons paliktņiem Professional 90 piemērots visu tipu dušas paliktņiem (Ø 90 mm), izņemot dziļos paliktņus Sabina. īpaši iesakām paliktņiem Galaxy Pro (Flat). Sifoniem var papildus iegādāties reduktoru, kas nodrošina pāreju no viena diametra (sifons RAVAK ar diametru 40 mm) uz citu (kanalizācijas caurule ar diametru 50 mm).

3 gadu garantija
Sifons Professional 90

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X01309 Sifons RAVAK Professional 90 24,90
X01304 Sifona redukcija 40/50 mm 2,99

Iekraušanas dati

646 kB