Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

Sienas vannas/dušas maisītājs 10°, 150 mm

Vannas maisītājs 10° 150 mm

TD 022.00 Dažas maisītāja detaļas atrodas 10° slīpumā viena pret otru, kas ļauj tām izskatīties ļoti neparasti, turklāt jebkurā leņķī. Slīpums 10° ievērojami palielina tā lietojuma vērtību. Svira ir viegli kontrolējama un nemaz netraucē mazgāšanās laikā.

Sērija 10°

Nāk Jums pretī

Mūsdienīgs dizains un vēl kas vairāk! Pateicoties nelielam pagriezienam par 10° Jūsu rokas virzienā, ar tiem ir viegli manipulēt. Tie labi izskatās ar jebkādas formas izlietni.

Ūdens maisītāji 10°

Divi iespējamie augstumi

Izvēlieties sev vispiemērotāko variantu. Augstāks jaucējkrāns ir paredzēts dziļākām izlietnēm, kur nepieciešams, piemēram, uzkrāt lielu tilpumu ūdens. Zemāks – mazākām izlietnēm bez papildu prasībām pret zonu starp jaucējkrānu un izlietnes apakšu.


Ūdens maisītāji 10°

Regulējams aerators

Garantē ūdens strūklas nonākšanu tieši tur, kur Jums nepieciešams.


Ūdens maisītāji 10°

Komplekss sortiments

Tas ietver visu veidu izstrādājumus, kurus izmanto vannas istabā, un proti: jaucējkrāni izlietnēm un bidē, dušai un vannai, apslēptai dušas un vannas montāžai, kā arī universālā iebūvējamā mehānisma R-box izpildījumam. Jūs vienmēr varat būt pārliecināti par to, ka Jūsu vannas istabas dizainā nav nepilnību.

Tehniskā informācija

Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām maisītāju 10° kombinēt ar pārējiem koncepcijas 10° izstrādājumiem un citu RAVAK produkciju. Ārējās virsmas attīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome.

5 gadu garantijaKoncepcijaRavak Cleaner ChromeEasyClean (aerators)SoftMoveSlēdža noslēgs
Sienas vannas/dušas maisītājs 10°, 150 mm

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070065 Sienas vannas/dušas maisītājs TD 022.00/150 199,00