Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

R-box Vertikāls O2/O3, pamata korpuss 2 un 3 virzienu zemapmetuma uzstādīšanas jaucējkrāniem

R-BOX VERTICAL O2/O3 BĀZE ESPIRIT UN ELEGANTIEM MIKSĒTĀJIEM

RB 07F.50

Iebūvēts mehānisms, kas samazina zemapmetuma jaucējkrāna bojājumu risku uzstādīšanas laikā vai nepareizu tā uzstādīšanu sienā. Pamata korpusa uzstādīšana prasa daudz mazāk darba un laika, un rezultāts ir daudz labāks. Pamata korpuss aizsargā jaucējkrāna iekšējo daļu, kad tas ir uzstādīts sienā, kā arī ļauj tam labāk turēties.

Sērija

Vienkārša un precīza slēptās montāžas jaucējkrānu pievienošana

Universālā montāžas sistēma R-box aizsargā ar savu plastmasas korpusu jaucējkrāna iekšpusi, kas iebūvēta sienā. Slēptās montāžas jaucējkrāna pievienošanas laikā iespējams saglabāt plakanumu, kas atvieglo darbu meistariem un labvēlīgi ietekmē darbu gala rezultātu.

Atvieglos pievienošanu
R-box atvieglos un paātrinās termostatiskā jaucējkrāna pievienošanu.

Neatkarīgi no sienas materiāla
Iespējama pievienošana reģipša, gāzbetona vai citiem sienu materiāliem.

Ideāla saderība
Saderība ar visām standarta cauruļvadu sistēmām (polipropilēna, vara, plastmasas).

Tehniskā informācija

  • izmēri: var uzstādīt 75 - 100 mm dziļumā
  • paredzēts: Espirit ES 068.00.O3.RB07F un Eleganta EL 068.00.O3.RB07F sērijas 2 un 3 virzienu zemapmetuma jaucējkrāniem
  • uzstādīšana: ļoti vienkārša un droša
  • uzstādīšana: klasiskā ķieģeļu starpsienā vai ģipškartona plāksnē
  • garantija: 10 gadi

R-box ir universāla 2 un 3 virzienu sienas jaucējkrānu uzstādīšanas sistēma. R-box iebūvētā jaucējkrāna apakšējā daļa ir izgatavota no augstas kvalitātes misiņa, tāpat kā jaucējkrāna augšējā daļa. Atšķirībā no klasiskajiem sienas akumulatoriem, R-box uzstādīšana ir daudz vienkāršāka, tāpat ir iespējama redzamās augšējās daļas nomaiņa. Espirit un Eleganta sērijas 2 vai 3 virzienu zemapmetuma jaucējkrāna augšējā redzamā daļa tiek uzstādīta tikai pēc vannas istabas labiekārtošanas, tāpēc varat būt droši, ka jaucējkrāns netiks bojāts līdz vannas istabas pilnīgai būvdarbu pabeigšanai.

R-box satur materiālus tā piestiprināšanai pie sienas, bet neietver savienojumus ūdensvadiem vai citiem santehnikas materiāliem. R-box ir jaucējkrāna iekšējā korpusa funkcionējoša plastmasas pārsega daļa, kas nodrošina ūdens padevi vannas istabā pilnībā funkcionējošu pat tad, ja tiek demontēta jaucējkrāna augšējā daļa. Ar šo plastmasas daļu ūdens padevi var atgaisot, nepārtraucot to.

10 gadu garantija
R-box Vertikāls O2/O3, pamata korpuss 2 un 3 virzienu zemapmetuma uzstādīšanas jaucējkrāniem

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070235 RB 07F.50 Zemapmetuma kastīte R-box Vertical O2/O3 375,00

Iekraušanas dati