Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

R-box vari bāzes korpuss slēptās montāžas ūdens maisītājiem Flat

R-BOX VARI BĀZES KORPUSS SLĒPTĀS MONTĀŽAS ŪDENS MAISĪTĀJIEM FLAT

RB 072.50
Uzstādīšanas korpuss, pateicoties kuram ir sabojāšanas riska minimums slēptās montāžas ūdens maisītāja Flat uzstādīšanas vai tā nepareizas uzstādīšanas laikā. Uzstādīšana ar bāzes korpusu ir mazāk darbietilpīga, rezultāts ir ātrāk un kopumā paveicamāks. Plastikāta tvertne aizsargā ūdens maisītāja korpusa iekšējo daļu, kad to montē pie sienas, un tajā pašā laikā nodrošina labāko lietošanu.

Sērija

Vienkārša un precīza slēptās montāžas jaucējkrānu pievienošana

Universālā montāžas sistēma R-box aizsargā ar savu plastmasas korpusu jaucējkrāna iekšpusi, kas iebūvēta sienā. Slēptās montāžas jaucējkrāna pievienošanas laikā iespējams saglabāt plakanumu, kas atvieglo darbu meistariem un labvēlīgi ietekmē darbu gala rezultātu.

Atvieglos pievienošanu
R-box atvieglos un paātrinās termostatiskā jaucējkrāna pievienošanu.

Neatkarīgi no sienas materiāla
Iespējama pievienošana reģipša, gāzbetona vai citiem sienu materiāliem.

Ideāla saderība
Saderība ar visām standarta cauruļvadu sistēmām (polipropilēna, vara, plastmasas).

Tehniskā informācija

R-box – universālā uzstādīšanas sistēma slēptās montāžas sviru ūdens maisītājiem vannai un dušai, kuru iebūvē sienā. Ūdens maisītāja zemākā daļa, kas ir iebūvēta R-box Vari, ir izgatavota no kvalitatīva misiņa, tāpat kā arī ūdens maisītāja augšējā daļa. Atšķirībā no slēptās montāžas klasiskajiem ūdens maisītājiem, R-boxu uzstādīšana notiek daudz vienkāršāk, kā arī iespējamā augšējās redzamās daļas nomainīšana. R-boxu augšējā redzamā daļa (izstrādājumi Flat ir apzīmēti ar 065 un 066) tiek uzstādīti tikai pēc vannas istabas pilnīgas pabeigšanas, un, sekojoši, jūs būsiet pārliecināti, ka ūdens maisītājs netiks bojāts pirms celtniecības darbu pilnīgas pabeigšanas vai pilnībā nepazudīs no būvlaukuma.

10 gadu garantija
R-box vari bāzes korpuss slēptās montāžas ūdens maisītājiem Flat

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070139 Zemapmetuma kastīte R-box Vari RB 072.50 129,00

Iekraušanas dati