Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

R-box Horizontal, zemapmetuma jaucējkrāna pamata korpuss

"R-BOX" MULTI IEBŪVĒTS ESPIRIT UN ELEGANT JAUCĒJKRĀNA MEHĀNISMS, ZEMAPMETUMA UZSTĀDĪŠANAI

RB 07D.50
Iebūvēts mehānisms, kas samazina zemapmetuma jaucējkrāna bojājumu risku uzstādīšanas laikā vai nepareizu tā uztādīšanu. Pamata korpusa uzstādīšana prasa daudz mazāk darba un laika, un rezultāts ir daudz labāks. Pamata korpuss aizsargā jaucējkrāna iekšējo daļu, kad tā ir uzstādīta sienā, kā arī ļauj tai labāk turēties.

Sērija

Vienkārša un precīza slēptās montāžas jaucējkrānu pievienošana

Universālā montāžas sistēma R-box aizsargā ar savu plastmasas korpusu jaucējkrāna iekšpusi, kas iebūvēta sienā. Slēptās montāžas jaucējkrāna pievienošanas laikā iespējams saglabāt plakanumu, kas atvieglo darbu meistariem un labvēlīgi ietekmē darbu gala rezultātu.

Atvieglos pievienošanu
R-box atvieglos un paātrinās termostatiskā jaucējkrāna pievienošanu.

Neatkarīgi no sienas materiāla
Iespējama pievienošana reģipša, gāzbetona vai citiem sienu materiāliem.

Ideāla saderība
Saderība ar visām standarta cauruļvadu sistēmām (polipropilēna, vara, plastmasas).

Tehniskā informācija

  • izmēri: uzstādīšanas dziļums līdz 60 mm
  • paredzēts: horizontāliem zemapmetuma Espirit sērijas jaucējkrāniem ES 065.00.O2.RB07D+S., ES 068.00.O3.RB07D+S. un Eleganta EL 065.00.O2.RB07D+S., EL 068.00.O3.RB07D+S.
  • montāža: ļoti vienkārša un droša
  • uzstādīšana: klasiskā ķieģeļu starpsienā vai ģipškartona plāksnē
  • garantija: 10 gadi

R-box ir universāla uzstādīšanas sistēma horizontāli zemapmetuma jaucējkrāniem, uzstādāma sienā. R-box iebūvētā jaucējkrāna pamata daļa ir izgatavota no augstas kvalitātes misiņa, tāpat kā jaucējkrāna augšējā daļa. Atšķirībā no klasiskajiem sienas jaucējkrāniem, R-box uzstādīšana ir daudz vienkāršāka, tāpat arī iespējama redzamās augšējās daļas nomaiņa. Espirit sērijas horizontālā zemapmetuma jaucējkrāna augšējā daļa tiek uzstādīts tikai pēc vannas istabas labiekārtošanas, tāpēc varat būt drošs, ka jaucējkrāns netiks bojāts, kamēr nav pabeigti būvdarbi.

R-box satur materiālus tā piestiprināšanai pie sienas, bet neietver savienojumus ūdensvadiem vai citiem santehnikas materiāliem. R-box ir jaucējkrāna iekšējā korpusa funkcionējoša plastmasas pārsega daļa, kas nodrošina ūdens padevi vannas istabā pilnībā funkcionējošu pat tad, ja tiek demontēta jaucējkrāna augšējā daļa. Ar šo plastmasas daļu ūdens padevi var atgaisot, nepārtraucot to.

10 gadu garantija
R-box Horizontal, zemapmetuma jaucējkrāna pamata korpuss

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070233 RB 07D.50 Zemapmetuma kastīte R-box Horizontal 279,00