Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

Zemapmetuma maisītājs Flat bez slēdža

SLĒPTĀS MONTĀŽAS ŪDENS MAISĪTĀJS FLAT BEZ PRO R-BOX VARI PĀRSLĒDZĒJA

FL 066.00CR
Slēptās montāžas ūdens maisītājs Flat bez pārslēdzēja der dušas kabīnēm ar vienu dušu vai vannai ar kritni bez iespējas lietot dušu. Nepārtraukta ūdens maisītāja sviras lietošana nodrošina strūklas un ūdens temperatūras ideālu regulēšanu. Ūdens maisītājs ir gatavs uzstādīšanas korpusa R-Box Vari lietošanai, kas ievērojami vienkāršo darbu un uzlabo visa darba rezultātu.

Sērija

Slēptās montāžas ūdens maisītājs Flat ar pārslēdzēju der dušas kabīnēm ar fiksēto un rokas dušu vai vannām ar dušas lietošanas iespēju.
Slēptās montāžas ūdens maisītāju Flat bez pārslēdzēja piedāvājam dušas kabīnēm ar vienu dušu vai vannai bez dušas lietošanas iespējas.
Keramiskajiem kārtridžiem ir 35 mm diametrs un, kā arī citiem šīs sērijas ūdens maisītājiem, ir piecu gadu garantija
Slēptās montāžas ūdens maisītāju Flat uzstādīšanai sienā ir nepieciešams izmantot slēpto (iebūvējamo) moduli R-box Vari RB 072.50. Uzstādīšana – vienkārša, bet iespējamā augšējās daļas nomaiņa notiek bez sarežģījumiem. Ar R-boxu Vari starpniecību no ūdensvada tīkla var atsūknēt gaisu bez ūdens padeves aizturēšanas.

Tehniskā informācija

  • kasete (diametrs, materiāls): 35 mm, keramika
  • krāsach:
    • CR chrome - hroms
  • maisītāju garantija: 5 gadi
  • der: dušas stūriem ar vienu dušu vai vannai ar piepildīšanu caur pārplūdi, bez iespējas mazgāties dušā

Vannas istabas dizaina pilnīgam risinājumam un harmonijai rekomendējam kombinēt ar citiem ūdens maisītājiem Flat. Ārējai tīrīšanai rekomendējam izmantot tīrīšanas līdzekli RAVAK Cleaner Chrome.

Slēptās montāžas ūdens maisītāja bāzes korpuss R-box Vari RB 072.50 nav ūdens maisītāja sastāvdaļa un to ir nepieciešams pirkt papildus. R-box Vari satur materiālu stiprināšanai pie sienas, neiekļauj savienojumus ūdensvadiem un citiem santehniskajiem materiāliem. R-box Vari satur ūdens maisītāja iekšējā korpusa ekspluatējamo plastikāta vāciņu, kas glabājas R-boxu, kas, pat noņemot ūdens maisītāja augšējo daļu, ūdens sadalījumu vannas istabā saglabā pilnībā funkcionējošu. Ar šīs plastikāta detaļas palīdzību no ūdensvada tīkla var atsūknēt gaisu bez ūdens aizturēšanas. R-box ir ar bultiņu skaidri norādīta izstrādājuma augšējā daļa ūdens maisītāja paša korpusa pareizai orientācijai.

5 gadu garantijaRavak Cleaner ChromeSoftMove
Zemapmetuma maisītājs Flat bez slēdža

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070124 Zemapmetuma maisītājs bez slēdža FL 066.00, paredzēts R-box 99,00
X070139 Zemapmetuma kastīte R-box Vari RB 072.50 129,00