Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

Zemapmetuma maisītājs Classic

Zemapmetuma vannas/dušas maisītājs ar slēdzi

CL 061.00 Vienkāršais zemapmentuma maisītāja Classic dizains lieliski papildina vannas istabu un uzticami kalpo. Eleganti plūstošās formas sader ar tās pašas sērijas Classic koncepciju, kurā ir šādi komponenti – vanna, izlietnes vai mēbeles.

Sērija Classic

Graciozi un eleganti

Elegantās formas gludā virsma lieliski papildina "Classic" sērijas vannu un izlietņu niansētās līnijas. Jaunās praktiskās detaļas atbilst visām modernās estētikas prasībām.

Ūdens maisītāji Classic

Kompleksais sortiments

Piedāvājumu veido klasiskie, pie sienas stiprināmie un zemapmetuma maisītāji izlietnēm, bidē, vannām un dušām.


Ūdens maisītāji Classic

Stilīga harmonija ar koncepciju

Ūdens maisītāji "Classic" pabeidz tādas pašas koncepcijas vannasistabas dizainu, ko veido vanna, izlietnes, mēbeles un maisītāji, kas izstrādāti pēc saskaņota estētiskā principa.


Ūdens maisītāji Classic

Garantēta kvalitāte

Izmēģinājumu laikā tika noteikts keramiskās kasetnes kalpošanas laiks, kas aprēķināts aptuveni uz trīsdesmit gadiem. Visam maisītājam tiek piešķirta piecu gadu garantija, kas nodrošina, ka tas būs uzticams ikdienas vannasistabas apmeklējuma atribūts.

Tehniskā informācija

  • kasete (diametrs, materiāls): 35 mm, keramiskā
  • iemērots: Classic vannām vai vannām (ar pārplūdi un rokas dušu) vai dušas kabīnēm, kurām duša ir fiksēta virs galvas un rokas duša
  • modelis: ar slēdzi
  • maisītāju garantija: 5 gadi
  • iesakām saskaņot kopā ar vannu Classic, kā arī ar visām citām RAVAK vannām un dušas kabīnēm

Maisītāja forma atdarina vannas Classic formas, šādi saglabājot viendabīgu vannas istabas dizainu. Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām maisītāju Classic kombinēt ar pārējiem Classic koncepcijas izstrādājumiem un citiem RAVAK izstrādājumiem. Ārējās virsmas tīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome.

5 gadu garantijaKoncepcijaRavak Cleaner ChromeSoftMoveAutoSwitch
Zemapmetuma maisītājs Classic

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070086 CL 061.00 Zemapmetuma maisītājs ar slēdzi 99,00