Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

Zemapmetuma maisītājs Classic bez slēdža, paredzēts uzstādīt ar R-box

Zemapmetuma maisītājs bez slēdža, paredzēts uzstādīt ar R-box

CL 066.00 Vienkāršais zemapmentuma maisītāja Classic dizains izceļ pārējo vannas istabas aprīkojumu un uzticami kalpo. Pateicoties R-box sistēmai, maisītājs Classic ir vēl praktiskāks. Zemapmetuma maisītāja montāža sienā ir ļoti vienkārša. Eleganti plūstošās formas sader ar tās pašas sērijas Classic koncepciju, kurā ir šādi komponenti – vanna, izlietnes un mēbeles.

Sērija Classic

Graciozi un eleganti

Elegantās formas gludā virsma lieliski papildina "Classic" sērijas vannu un izlietņu niansētās līnijas. Jaunās praktiskās detaļas atbilst visām modernās estētikas prasībām.

Ūdens maisītāji Classic

Kompleksais sortiments

Piedāvājumu veido klasiskie, pie sienas stiprināmie un zemapmetuma maisītāji izlietnēm, bidē, vannām un dušām.


Ūdens maisītāji Classic

Stilīga harmonija ar koncepciju

Ūdens maisītāji "Classic" pabeidz tādas pašas koncepcijas vannasistabas dizainu, ko veido vanna, izlietnes, mēbeles un maisītāji, kas izstrādāti pēc saskaņota estētiskā principa.


Ūdens maisītāji Classic

Garantēta kvalitāte

Izmēģinājumu laikā tika noteikts keramiskās kasetnes kalpošanas laiks, kas aprēķināts aptuveni uz trīsdesmit gadiem. Visam maisītājam tiek piešķirta piecu gadu garantija, kas nodrošina, ka tas būs uzticams ikdienas vannasistabas apmeklējuma atribūts.

Tehniskā informācija

  • kasete (diametrs, materiāls): 35 mm, keramiskā
  • der: dušas stūriem ar vienu dušu vai vannai ar piepildīšanu caur pārplūdi, bez iespējas mazgāties dušā
  • modelis: bez slēdža, paredzētsuzstādīšanai ar R-box
  • maisītāju garantija: 5 gadi
  • ieteicams saskaņot ar dušas kabīni Classic un visām citām RAVAK dušas kabīnēm

Vienkāršais maisītāja dizains ir piemērots jebkurai vannai. Vannas istabas integrētam risinājumam un dizaina saskaņošanai iesakām maisītāju Classic kombinēt ar pārējiem koncepcijas Classic izstrādājumiem un citu RAVAK produkciju. Ārējās virsmas tīrīšanai iesakām izmantot līdzekli RAVAK Cleaner Chrome. Iebūvējamais zemapmetuma montāžas maisītāja mehānisms R-box RB 070.50 nav maisītāja komplektā, tas jāiegādājas atsevišķi. R-box satur materiālus stiprināšanai pie sienas, bet nesatur ūdens pieslēguma un citus ūdens instalācijas materiālus. R-box ar maisītāja iekšējā korpusa plastmasas dekoratīvā aizbāžņa palīdzību nodrošina pilnīgu ūdensvada sistēmas funkcionalitāti, pat noņemot maisītāja augšējo daļu. Ar šī aizbāžņa palīdzību var atgaisot ūdensvada sistēmu, nenoslēdzot ūdens padevi. R-box ir precīzi atzīmēta augšējā daļa pareizai maisītāja uzstādīšanai.

5 gadu garantijaKoncepcijaRavak Cleaner ChromeSoftMove
Zemapmetuma maisītājs Classic bez slēdža, paredzēts uzstādīt ar R-box

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X070089 CL 066.00 Zemapmetuma maisītājs bez slēdža, paredzēts uzstādī ar R-box 89,00