Instagram Pinterest Youtube

Ūdens maisītāji

Plaukts Slim C

Plaukts Slim C

Slim C stūra plaukts ir dizaina aksesuārs mūsdienīgai vannas istabai. Tas ir piemērots uzglabāšanas vietas izveidei dušas telpā, virs vannas, izlietnes un citur vannas istabā.

Sērija

Luksuss un daudzfunkcionalitāte

Plānie sienas plaukti ir dizaina aksesuārs mūsdienīgai vannas istabai. Melnajiem un satīna plauktiem ir hromēts priekšējais panelis. Tas ļauj saskaņot vannas istabas aksesuārus ar jaucējkrāniem un citiem vannas istabas piederumiem. Taisnie un stūra plaukti ir piemēroti, lai izveidotu uzglabāšanas vietu dušā, virs vannas, pie izlietnes utt.

Koupelnové poličky Slim

Profesionāls ražošanas process

Izgatavoti no augstas kvalitātes metāliem. Plaukta plakanā virsma ir perforēta tā, lai ūdens nenostātos uz virsmas, bet nodrošinātu novietoto priekšmetu stabilitāti.


Koupelnové poličky Slim

Mainīgums

Izvietojot vairākus plauktus, vienu virs otra, jūs radīsiet iespaidīgu uzglabāšanas zonu visam, kas nepieciešams vannas istabā.


Koupelnové poličky Slim

Praktiskie āķi

Plānajam plauktam ir praktisks āķis abās pusēs švammes pakarināšanai. Apakšējais āķis ir piestiprināts pie plaukta vidus, kas notur pat smagāku priekšmetu, piemēram, matu žāvētāju. Pie stūra plaukta atradīsit trīs apakšējos āķus.

Tehniskā informācija

  • izmērs: 290 x 206 x 22 mm
  • materiāls: anodēts alumīnijs un hromēts misiņš
  • krāsu dizains: melns / hroms, satīns / hroms, melns / melns, balts / balts
  • montāžas metode: ar skrūvēm
  • garantija: 5 gadi

Plaukta plakanā virsma ir perforēta tā, lai ūdens neuzkrātos uz virsmas, bet nodrošinātu novietoto priekšmetu stabilitāti. Plaukta vidū, ir piestiprināti trīs apakšējie āķi, kas notur pat smagākus priekšmetus, piemēram, matu žāvētāju. Apvienojot divus vai vairākus plauktus, jūs iegūsit efektīvu komplektu ar papildu uzglabāšanas zonu. Mēs iesakām kombinēt ar taisnu plauktu Slim S.
Mēs iesakām ārējai tīrīšanai izmantot RAVAK Cleaner Chrome. Montāža uz četrām tapām.

5 gadu garantijaRavak Cleaner Chrome
Plaukts Slim C

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X07P576 290 x 206 x 22 mm Plaukts Slim C, melns/hroms 79,00
X07P578 Plaukts Slim C, satīns/hroms 79,00
X07P650 Plaukts Slim C, melns/melns 79,00
X07P652 Plaukts Slim C, balts/balts 59,00