Instagram Pinterest Youtube

Dušošanās

Stacionāra viendaļīga sieniņa BLSPS

Blix Slim BLSPS stacionārā sieniņa

Ideāls "spēles partneris" BLSDP2 dušas durvīm. To kombinācija ļaus Jums ierīkot taisnstūra formas dušas kabīni. Blakus stacionārajai sienai var uzstādīt izlietni vai veļas mašīnu. Spīdīga vai melna profila krāsa.

Sērija Blix Slim

Plānāks rāmis

Blix Slim dušas kabīne iepriecinās tos, kas meklē piemērotu pārbaudītas kvalitātes un mūsdienīga izskata kombināciju. Tās tehnoloģija balstās uz risinājumiem, kas tika uzlaboti gadu gadiem un neatstāj vietas nepilnībai. Dizaina ziņā Blix Slim ir piemērota mūsdienīgām vannas istabām, tā izceļas ar eleganta izskata rāmjiem, nepadara vannas istabu vizuāli smagnēju un saglabā visas telpas plašuma sajūtu.

Sprchové kouty a dveře Blix Slim

Plānāks rāmis

Smalkās rāmja proporcijas piešķir dušas kabīnei jauneklīgu enerģiju un optiski neapgrūtina vannas istabu.


Sprchové kouty a dveře Blix Slim

Vienkārša tīrīšana

Viegli nospiežot uz mehānisma apakšējās daļas, slīdošās durvju vērtnes var iestatīt slīpi vai pilnībā izņemt un tādā veidā iztīrīt grūti aizsniedzamas vietas. Dušas kabīnes kopšanu Jums atvieglos universālais un delikātais tīrīšanas līdzeklis RAVAK Cleaner, kas paredzēts jebkuru vannas istabas virsmu tīrīšanai.


Sprchové kouty a dveře Blix Slim

Tehniski pārbaudīts risinājums

 Bīdāmo durvju sistēma ietaupa vietu vannas istabā, durvis nekrustojas un nesagriežas, un, pateicoties to noliekšanas sistēmai, nav nevienas vietas, kura nebūtu pieejama.

Tehniskā informācija

  • izmērs: 80, 90 cm
  • rāmja krāsu gamma: spīdīgs (Bright Alu), melns
  • drošā stikla izpildījums: 6 mm; Transparent
  • izstrādājuma augstums: 195 cm
  • Garantija: 5 gadi

Izstrādājums sastāv no vienas stacionāras daļas. Tiek montēta ar flīzēm aplīmētā vannas istabas stūrī (kombinējama ar BLSDP2 dušas durvīm) uz RAVAK paliktņiem Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome vai tieši uz grīdas ar iemontētu noteku vai citu pierīci ūdens noplūdei grīdā.
Pirms izstrādājuma montāžas pievērsiet uzmanību tehniskajiem dokumentiem saitē "Dati lejupielādei", skaitlis, kas ir norādīts konkrēta izstrādājuma nosaukumā, neapzīmē tā precīzo izmēru.

5 gadu garantijaStikla biezums 6 mmStikla aizsardzība AntiCalc
Stacionāra viendaļīga sieniņa BLSPS

Cenrādis / iegādāties

Artikuls Izmēri Apraksts Cena ar PVN
X9BM40C00Z1 785-800 mm BLSPS-80 spīdīga+Transparent 219,00
X9BM40300Z1 BLSPS-80 melns+Transparent 229,00
X9BM70C00Z1 885-900 mm BLSPS-90 spīdīga+Transparent 239,00
X9BM70300Z1 BLSPS-90 melns+Transparent 249,00